« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Necati'de sona doğru

Galatasaray yönetiminin, "Ekonomik isteğimizi karşılayan her kulübe veririz" dediği golcü için Fenerbahçe'nin ısrarı sürüyor.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Dönüşü mümkün değil
Fanatik gazetesinin haberine göre, forvet arayışları paralelinde Fenerbahçe yönetiminin gündemine gelen Galatasaraylı Necati Ateş konusunda önemli gelişmelerin yaşandığı ortaya çıktı.

Kulübüyle sözleşmesi sürüyor olmasına rağmen kamp döneminde yeni teknik direktör Karl Heinz Feldkamp’ın gözüne bir türlü giremediğinden dolayı ‘takımdan gönderilecekler’ listesine konulan tecrübeli golcü için Sarı-Lacivertli idarecilerin resmi temaslara da başlayıp nabız yokladığı öğrenildi.

12.5 milyon dolar
Galatasaraylı idarecilerin, “Eğer ekonomik beklentilerimiz karşılanırsa her kulübe verebiliriz” açıklaması Fenerbahçe cephesinde mutlulukla karşılanırken, kararı beklenen teknik direktör Zico’nun da Necati Ateş için olumlu yanıt verdiği belirtildi. Her ne kadar sözleşmesinde, “12.5 milyon dolar karşılığında serbest kalır” ibaresi bulunsa da, Galatasaray’ın Feldkamp’ın istemediği Necati için bonservis indirimi yapıp, pazarlığa açık olduğu bildirildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz