« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Necati paniği

Beylerbeyi ile oynanan özel maçta gol atan yıldız oyuncu, 26 gün sonra yine sakatlandı. G.Saray Teknik Direktörü, oyuncusuyla yakından ilgilenirken, sahayı golf arabasıyla terk eden Necati'nin durumu bugün netlik kazanacak.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
G.saray, Süper Lig'de Sivasspor ile hafta sonunda yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü. Florya Metin Oktay Tesisleri'nde, 3. Lig 5. Grup takımlarından Beylerbeyi ile antrenman maçı yapan sarı-kırmızılılar, karşılaşmayı Zafer ve Necati'nin golleriyle 2-1 kazanırken, Beylerbeyi'nin golünü Sefer attı. Ancak maçta sağ ayak bileğine darbe alan golcü futbolcu, 26 gün önceki A.Gücü maçında olduğu gibi yine sakatlandı. Rakip kale önünde bir ikili mücadelede, bir anda yerde kalan ve acılar içinde kıvranan golcü oyuncu teknik heyeti korkuttu. Saha kenarındaki GS Cafe'nin balkonundan maçı izleyen teknik direktör Eric Gerets, hemen saha kenarına inerek oyuncusunun durumuyla yakından ilgilendi.

Karşılaşmaya bir süre devam etmesine karşın ağrıları geçmeyen Necati, maçı bırakmak durumunda kaldı. Necati, yapılan bandajın ardından, golf aracıyla tesislere götürüldü. Kulüp doktoru Murat Çevik, bu oyuncunun durumunun, yapılacak kontrollerden sonra belli olacağını söyledi. Maçta, ülkesinin milli takımından dönen Kolombiyalı kaleci Mondragon ve uzun süren sakatlığının ardından çalışmalara başlayan Ayhan da yer aldı. Bu arada, kulüp ikinci başkanı Ergun Gürsoy ve yönetici Fatih Gökşen, taraftarların bulunduğu tribünden maçı izledi. Bu arada Çek oyuncu Marek Haniz'in bugün İstanbul'a gelmesi bekleniyor.

Bunları da Beğenebilirsiniz