« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Necati’nin isyanı

Galatasaray’ın başarılı golcüsü yabancı oyunculara yapılan gizli ödemeye tepki göstererek, "Bu haksızlık. Biz de aynı işi yapmıyor muyuz" diye konuştu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Öncelik tanınıyor

Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Necati Ateş, Star TV’de katıldığı "Son Dakika" programında yaptığı açıklamada, geciken ödemeleri nedeniyle devre arasında kulüple sıkıntı yaşayan takım arkadaşları Tomas ile Sasa İliç’e para yatırıldığını duyduklarını belirterek, "Türkiye’de böyle bir şey var. Hep yabancı oyunculara bu konuda öncelik tanınıyor" diye konuştu.

Bize de ödenir

Necati Ateş, takımdaki eski oyuncuların, sıkıntı içine düşen genç oyunculara parasal destekte bulunduklarını dikkat çekerek, "Bizler burada kalıcıyız. Neden onlar önce alıyorlar da biz sonra alıyoruz. Aynı işi yapmıyor muyuz? Ben Tomas ve İliç’e ödeme yapılıp yapılmadığını tam bilmiyorum, ama biz almışlar diye duyduk. Bizim de ödenir mutlaka" yorumunu yaptı.

Başkan baba gibi

Kulüpten yaklaşık 4 aydır para alamadıklarını anlatan Necati, yalnızca genç oyunculara bir miktar para dağıtıldığını ifade ederek, "Devre arasında kampa katılmama gibi düşüncemiz kesinlikle olmadı. Bize verilen çeklerin daha sonra karşılıksız çıkması biraz sorun oldu sadece. Biz başkanımıza saygı duyuyoruz ve ona güveniyoruz. Bize bir baba gibi yaklaşıyor" dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler