« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Necati hazır telefon bekliyor

Sarı kırmızılılar, Ali Turan ve Serdar Özkan karşılığı, Necati Ateş için kulübü Antalyaspor ile anlaştı. Hagi, Uğur Uçar’ı da istedi, ancak Ankaragücü, futbolcunun alacaklarını ödeyince transfer yattı.

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME

GALATASARAY eski oyuncularına can simidi gibi sarıldı. Sarı kırmızılılar, bedava gönderdiği Necati Ateş’e yeniden kapılarını açtı. 4 yıl önce Lincoln’ün transferinin ardından dönemin yöneticisi Haldun Üstünel ile “10 numara krizi” yaşadığı için Galatasaray’dan gönderilen Necati Ateş’in transferini teknik direktör Gheorghe Hagi ısrarla isteyince, kulüp başkanı Adnan Polat’tan onay çıktı.

Sportif Direktör Adnan Sezgin, transferi bitirmek için Antalyaspor ile pazarlık masasına oturdu. Necati’ye karşılık Hagi’nin kadroda düşünmediği Ali Turan ile Serdar Özkan önerildi. Takas teklifine Antalya sıcak bakarken, G.Saray sezon başı bedelsiz aldığı iki oyuncudan Ali Turan’ı ikna etti. Ancak Serdar’ın 1 milyon TL olan yıllık ücretini Antalyaspor’un fazla bulması nedeniyle tecrübeli oyuncu ayrılmak istemediğini iletti. Serdar ikna edilirse, Cimbom’un kasasından para çıkmadan bu transfer çözülecek. Sarı kırmızılı yöneticilerden telefon beklediğini söyleyen golcü futbolcu, anlaşma sağlanması halınde bu akşam ya da yarın sabah Antalya’da G.Saray’la birlikte idmana çıkacak.
Uğur’u da istediler ama
G.Saray eski oyuncusu Uğur Uçar için de harekete geçti. Hagi, sezon başı 1.3 milyon TL’ye Ankaragücü’ne satılan oyuncuyu geri istedi. Bunun üzerine yöneticiler Uğur’la bir görüşme yapıp prensipte anlaşma sağladılar. Ancak olayı duyan A.Gücü yönetiminin, futbolcunun alacaklarının bir kısmını apar topar ödeyip, Uğur’un takımda kalmasını sağladılar.


 

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz