« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Necati: Gol atmaya alışığım

Galatasaray'dan kiralık olarak geldiği İspanya İkinci Lig takımlarından Real Sociedad'da çok az forma giyme şansı bulan Necati Ateş, "90 dakika oynamaya ve gol atmaya hazırım" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Real Sociedad'ın Pazar gün oynayacağı Castellon maçı kadrosu listesine alınan Necati, yapılan anterenman sonrası düzenlenen basın toplantısında, kendisini çok formda hissettiğini ve gol atmaya hazır olduğunu söyledi.

İspanya'ya geldiği 1,5 ay boyunca sadece bir kupa ve iki lig maçına çıktığını vurgulayan Necati, "Önümüzdeki Castellon maçı bizim için hayati öneme sahip. Eğer hocamız uygun görürse 90 dakika oynar golümü atarım. Şimdiye kadar 100'den fazla gol attım bu yüzden gol atmaya alışkınım. Oynamaya başladığım zaman gol atmaya da başlayacağımı düşünüyorum" diye konuştu.

Real Sociedad taraftarının kendini çoşkuyla karşıladığı ve ondan çok şey beklediğinin hatırlatılması üzerine Necati, "Real Socieadad 4 maçtır kendisinden beklenen performansı gösteremiyor. Ben de hep son anlarda maç giriyorum. Ama takım yavaş yavaş rayına oturuyor. Daha sezonun başındayız. Uzun vadeli bakmak zorundayız. Taraftarın benden beklentilerinin büyükolduğunu biliyorum. Yavaş yavaş alışıyorum ve en iyisini yapmaya çalışıyorum. Taraftarların iki sene üst üste ikinci ligde kalmaya tahammül edeceklerini sanmıyorum" yorumunda bulundu.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler