« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Necati Ateş: Fenerbahçe'de oynarım

Galatasaray'ın Milli Futbolcusu Necati Ateş, "Eğer Lincoln geçen yıl takımdan gönderilseydi Galatasaray Şampiyonlukta daha iddialı olurdu. Fenerbahçe'den teklif gelmedi ama gelirse gider futbolumu oynarım" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

"LİNCOLN SAKATIM DİYEREK MAÇLARA ÇIKMIYORDU"

Radyospor'da "Aydın Cingöz ile Gündem" programına katılan Necati Ateş, Galatasaray Başkanı Adnan Polat'ın "Lincoln'e çifte standart uyguladık, onu daha fazla koruduk ve kolladık ama o bunu anlamadı" şeklindeki sözlerini değerlendirdi.

Necati Ateş, "Bu açıklama futbolcuları çok mutlu etti. Diğer futbolculara ne kadar değer verildiğini göstermiştir. Futbolcuları memnun edecektir. Lincoln Galatasaray'a çok zarar verdi. Hatta Lincoln geçen yıl gönderilseydi Galatasaray'ın şampiyonluk iddiası çok daha büyük olacaktı. Çünkü Lincoln çok sorunlu bir futbolcu. Arkadaşları ile arası iyi değil, maçlara gitmiyor, sakatım deyip oynamıyor ve takımın ritmini bozuyurdu. Galatasaray'ın içinde değildim ama dışardan her şey görünüyordu. Zararın neresinhden dönülürse kardır" dedi.

EN BÜYÜK FAVORİ GALATASARAY

Galatasaray'ın çok büyük transferler yaptığını söyleyen Necati Ateş, "Galatasaray'ın yeni transferleri mükemmel. Galatasaray şampiyonluğun en büyük adayı. Lincoln'den çok daha değerli ve önemli oyuncular alındı" diye konuştu.

İKİ TAKIMDA DA OYNARIM

Yeni sezon çalışmalarına devam ettiğini ve transferinin gerçekleşmesini beklediğini söyleyen Necati, Trabzonspor ve Fenerbahçe'den teklif almadığını ifade edederek şöyle konuştu: "Ne Trabzonspor ne de Fenerbahçe ile görüşmedim. Bu durumda olmak benim hoşuma gitmiyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler