Gündem Haberleri

  Ne zaman emekli olurum? | SGK emekli maaşı hesapla

  Hürriyet Haber
  19.10.2015 - 16:47 | Son Güncelleme:

  Ne Zaman Emekli Olurum uygulamasına nasıl giriş yapılır? SGK’nın (Sosyal Güvenlik Kurumu) ' Ne Zaman Emekli Olurum' uygulaması ile emeklilik yaşınızı online olarak e-devlet üzerinden hesaplayabilirsiniz.


  NE ZAMAN EMEKLİ OLURUM UYGULAMASINA NASIL GİRİŞ YAPILIR?

  Ne Zaman Emekli Olurum Uygulamasına giriş yapabilmek için sayfada yer alan formu detaylı bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Bunun için sigortalıların ilk olarak hizmet dökümü alması ve formdaki bilgileri doldurması kişi için yararlı olacaktır. Sisteme girilen bilgiler ile hesaplama yapmasının ardından emeklilik yaşınız sayfada gözükecektir.

  EMEKLİLİK YAŞI HESAPLAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

  SİGORTA TÜRÜNE DİKKAT EDİN!

  Seçim yaparken sigorta türünüze dikkat edin. Yapılacak seçimler sonrasında doğru uygulama üzerinden işlem yapılarak, emeklilik ile ilgili tüm detaylar netlik kazanacaktır. Sigortalı kişilerin yapacağı işlemlerde en önemli nokta, sigorta bilgilerinin doğru bir şekilde girilmesidir.

  Ne zaman emekli olurum | SGK emekli maaşı hesapla

  SGK EMEKLİ MAAŞI HESAPLAMA

  Emeklilik için sunulan bir diğer hizmet 'emekli maaşı sorgulama' işlemidir. Emekli maaşı sorgulama yapacak olan kişiler, emekli olduktan sonra bağlanacak emekli maaşının ne kadar olduğunu öğrenebilmektedir. Emekli maaşı sorgulama için SGK tarafından açılan özel sayfa size bu konuda yardımcı olacak ve kolay bir şekilde emekli maaşı sorgulama yaparak sonuca ulaşmanız sağlanacaktır.

  EMEKLİ MAAŞI HESAPLAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı