« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ne yaptıysam beğendiremedim

Beşiktaş'ın altyapısından yetişen Batuhan Karadeniz, 17 yaşında A takıma yükselmesine rağmen kendisinden beklenen istikrarlı performansı bir türlü gösteremedi.

ÖVÜNÇ ÖZDEM - İSTANBUL / DHA
SON GÜNCELLEME

Geçtiğimiz sezonun ikinci yarısında Eskişehirspor'a kiralık olarak verilen genç oyuncu bu sezonun büyük bir kısmını Beşiktaş A2 takımında oynayarak geçirdi. Önümüzdeki sezon Beşiktaş A takımı ile antrenmanlara çıkması beklenen Batuhan dün sürpriz bir karar ile Eskişehirspor'a bonservisi ile birlikte verildi. Teknik direktör Mustafa Denizli'nin kadroda düşünmediğini açıklaması üzerine Siyah Beyazlı yönetimin Eskişehirspor'a verdiği Batuhan sessizliğini  bozdu.

Genç oyuncu kimseye kırgın olmadığını söylerken, Mustafa Denizli'nin kendisi ile ilgili düşüncelerine saygı duyduğunu söyledi.

"Dün yapılan görüşmeler sonrası artık Eskişehirspor forması giyeceğim. Ben bu sezon Beşiktaş'a yararlı olmaya çalışsam da bir türlü forma giyemedim. A2 takımında elimden geleni yaptım ve hep formda kalmaya çalıştım. Ancak olmadı. Yönetim kurulumuz beni Eskişehirspor'a vermeyi uygun bulmuş. Sanırım teknik direktörümüz Mustafa Denizli beni önümüzdeki sezon kadroda düşünmediğini ifade etmiş. Hocamızın bu kararından sonra yönetimimiz de beni çok isteyen Eskişehirspor'un teklifini değerlendirmeye almış. Sonuçta anlaşma yapıldı ve önümüzdeki sezondan itibaren Eskişehirspor forması giyeceğim. Eskişehirspor'da geçen sezon güzel günler yaşamıştım. Performansım ve attığım gollerle takımıma katkı sağlamıştım. Rıza Çalımbay beni bu sezonun başında da istemişti ama kısmet olmamıştı. Ben Rıza hocaya ve başkan Halil Ünal'a bana gösterdikleri ilgiden dolayı çok teşekkür ediyorum. Artık Eskişehirspor için elimden geleni yapacağım. Beşiktaş'a iyi bir gelir kazandırmak da beni ayrıca mutlu etti. Kimseye kırgın değilm. Ne başkan ve yöneticilerimize, ne de Mustafa Hoca'ya kırgınlığım yok. Mustafa Denizli'nin benimle ilgili verdiği karara saygı duyuyorum."


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler