« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ne yapacaksan yap 15 dakikan kaldı

Beşiktaş’ın tek golünün sahibi Oğuzhan, maç içinde yaşananları anlatırken, “Bir ara Atiba yanıma geldi. ‘15 dakika daha oynayacaksın. Bari bir şeyler yap da öyle çık’ dedi. Ben de golü atıp çıktım” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

ÖNCEKİ maçlarda da sıkça görülen Beşiktaşlı futbolcular arasındaki esprili konuşmalar, Gaziantep’te de sürdü. Siyah beyazlı ekibin tek golünü atan Oğuzhan Özyakup, karşılaşmayı yorumlarken, Atiba arasında geçen ilginç diyaloğu şöyle aktardı: “Atiba bir ara yanıma geldi. Yaklaşıp, ‘15 dakika daha oynayacaksın bari bir şeyler yap da öyle çık’ dedi. Golü atıp çıktım. Bir şeyler yapmış oldum herhalde.” Esprili konuşmalarını sürdüren Oğuzhan, dün ağları bulamayan takımın golcüsü Cenk için de şunları söyledi:

CENK BENİM İÇİN KAÇIRMIŞ

“Normalde gol pozisyonlarını kaçırmaz. Zaten maçtan sonra bana, ‘Senin için kaçırdım’ dedi.”

Oğuzhan kendi oyunu konusunda ise, “Takım iyi gidince o kadar çok iyi oyuncu var ki, herkes her zaman oynayabilir” dedi.


Atiba’nın uyarısından kısa süre sonra, 64. dakikada Oğuzhan golünü attı ve aynı dakika içinde oyundan çıkarıldı.


iYi OLMADAN KAZANMAK ÖNEMLi

BU sezon hak ettikleri yerde olduklarını vurgulayan Olcay “İnşallah sezon sonu da aynı yerde oluruz. 3 kulvarda da lideriz. Gaziantep deplasmanı çok önemli bir deplasman. Son haftalara göre iyi performans sergileyemedik. Ama bu tür galibiyetler şampiyonluk yolunda önemlidir” dedi.


İNSALLAH HAFTAYA ATARIM

EZELİ rakiplerinin kazandığı haftada 3 puanın çok önemli olduğunu belirten Cenk Tosun “Biraz şanssızdım. Bir, iki gol atabilirdim. Bu hafta atamadım ama inşallah haftaya Akhisar’a atarım” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz