"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Ne söylediğinize dikkat edin

Bugün meydana gelen Merkür ve Jüpiter arasındaki olumsuz açı kontrolsüz cümleleri, akıldışı fikir ve tartışmaları akla getiriyor. Sözlerinizi dikkatle seçmenizde fayda var

Koç

Yararsız işler peşinde koşmayı bırakmalı ve enerjinizi katılımda bulunduğunuz işler açısından iyi hissettirecek şeyler için kullanmalısınız.

Boğa

Çevrenizdeki zor veya yetersiz kişilerle aranıza mesafe koymanızda fayda var. Belirsizlik herkese zarar verir, kararlı ve net olmanız gerekli.

İkizler

Zamanınızı veya yeteneklerinizi bonkörce çevrenize açmanız size kendinizi güvende hissettirecek kişilerin dikkatini çekmenizi sağlayabilir.

Yengeç

İçinde bulunduğunuz özel bir durumu ya da toplum içindeki duruşunuzu ilgilendiren bir konuda belirsizlik var.  Yeteneklerinizi paraya çevirin.

Aslan

Değişik faaliyetler duygusal açıdan kendinizi iyi hissettirecek. Gelirinizi ilgilendiren konularda sizi zorlayan kişilere izin vermeyin.

Başak

Seçtiğiniz belli bir alanda katılacağınız bir faaliyet değerli bilgiler edinmenizi ve yeni fırsatlarla karşılaşmanızı sağlayabilir.

Terazi

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenizi sağlayabilecek oluşumların içindesiniz. Beklenmedik bir değişiklik çok iyi olayların başlangıcı olabilir.

Akrep

Bugün yapacaklarınız canlandırıcı olacağı gibi mevcut maddi durumunuzu veya bazı özelliklerinizi geliştirici bilgiler edinmenizi de sağlayabilir.

Yay

Evde yapacağınız değişiklikler ailenizle ilişkilerinizi geliştirmenize yardım edebilir. Olağandışı konulara ilginiz özel birinin ilgisini çekebilir.

Oğlak

Sevdiğiniz kişilere yakın olmanızda fayda var. Sizden faydalanmak isteyen kişilere izin vermeyin. İmajınızı ve mal varlıklarınızı koruyun.

Kova

Eskiden tanıdığınız kişiler bazı konularda düşünmenizi sağlayabilir. Geçmiş deneyimlerinizi hatırlayarak doğru seçimi yapabilirsiniz.

Balık

Yapabileceklerinize odaklanmanız gereken günler. Başkalarının söz veya eylemlerini belli bir perspektifle değerlendirmeli, mantıklı olmalısınız.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI