Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Ne seninle ne sensiz

Yatırım danışmanı Sinan Akıman, 4 yıldır büyük bir aşk yaşadığı Işıl Sarraf’la geçtiğimiz aylarda ayrılmıştı.

Sarraf ve Akıman bu ayrılık sonrası işleriyle daha yoğun ilgilenir oldular. Yeni yıl öncesi Beymen Brasserie’de rastladım Akıman’la sevgilisi Işıl Sarraf’a. Birbirlerinden ayrı kalamayacaklarını anlayan sevgililer, aşklarına kaldığı yerden devam kararı almışlar. Sinan Akıman ve Işıl Sarraf yılbaşını da birlikte kutladılar...

Paris’te yürürken mankenlik teklifi aldı

Nazlı Kuzucan’ı, Aksel Goldenberg’in sevgilisi olarak tanıdık. 27 yaşındaki bu genç kız, Paris’te okuduğu yıllarda bir gün Champs Elysees’de yürürken, biri yaklaşır yanına. O kişi, Paris’in ünlü model ajanslarından birinin sahibidir. Mankenlik yapmak isteyip istemediğini sorar genç kıza. Kuzucan’ın yanıtı ise "hayır" olur. Eğitimini tamamlamayı ilk hedef seçen Kuzucan, bugün belki de bir Türk kızı olarak dünya podyumlarında boy gösterecekti.

Tarkan’a loca

İki hafta önce, konser için Özbekistan’a giden Tarkan yeni yıla İstanbul’da girdi. Tarkan yılbaşı gecesi arkadaşı Murat Erdoğan’ı aradı. "Ulus 29’a gidelim, yeni yıla orada girelim" teklifinde bulundu. Erdoğan da, arkadaşı Attilla Saral’ı da alarak Ulus 29’a gitti. Tarkan’a ayrılan locada yeni yılı dans ederek karşıladılar.

Kızıyla buluşacak

Esin Maraşlıoğlu yeni yılı Amerika’nın ünlü kayak merkezi Aspen’de karşıladı. Arkadaşı Nihat Odabaşı’yla gittiği Aspen’de karlar içinde bir yılbaşı gecesi yaşayan Maraşlıoğlu, önümüzdeki hafta New York’a geçecek. Ay sonuna kadar burada kalacak Esin Hanım. Kızı Melissa Mızraklı da annesinin yanına gidecek New York’a. Yaz mevsimi için kıyafet alışverişi yapıp dönecekler ana kız.

Sialomlar’ı üzen karar

Cunda Adası’nın karşısındaki Maden Adası’nın ’satış hakkı’ Cana Sialom ve Levent Gökçeören’e verilmiş bundan yıllar önce. Adını, Barış Manço’nun oğlu Doğukan Manço ile yaşadığı aşkla duyuran Iraz Gökçeören’in babası Levent Gökçeören, 2000 yılında Çek Cumhuriyeti’nde öldürülmüştü. Bu karanlık ölümün ardından, miras davası görülürken adayla ilgili problemler çıkmış. Mahkeme, adanın SİT alanı olduğu için kullanıma açılmaması yönünde karar vermiş. Devletin SİT alanı ilan ettiği adada iskan yapamayacaklarını anlayan Cana Sialom ve Gökçeören ailesi, mahkemelerden de bir sonuç elde edemeyince adadan vazgeçmek zorunda kalmışlar.

İstanbul’da kaldılar

Aslı-Altuğ Başar çifti yılbaşını genelde yurt dışında geçirirlerdi. Bu sene bir değişiklik yaparak İstanbul’da kaldılar. Aslı Başar dostlarıyla bir arada olmak isteyince Ortaköy’deki Blackk’e rezervasyon yapıldı. Altuğ Bey, eşine şık bir kolye, yüzük, küpe ve bilezikten oluşan set hediye etmiş.

Ayrılmaz ikili

Müge Arnas ve Tuğba Peksayar yeni yılı birlikte karşıladılar. Nişantaşı’nda buluşan iki arkadaş önce Beymen Brasserie’de başbaşa yemek yediler daha sonra arkadaşlarıyla Ortaköy’deki Blackk’de buluştular.

Gecenin güzeli

Emre Ergani ve Alinur Velidedeoğlu’nun ortak açtıkları Blackk, sosyetenin yeni adresi oldu. Melda Kamhi de, yılbaşı gecesi nişanlısı Sinan Kosif’le Ortaköy’deki Blackk’te eğlendi. 26 Mayıs’ta Çırağan Sarayı’nda, Kosif’le evlenecek olan Kamhi, mini eteği, çizmeleri ve güderi kabanıyla gecenin en şık ismiydi.

Aileleriyle kutladılar

Yılbaşı gecesini birlikte geçiren sevgililer olduğu gibi, birbirlerinden uzakta, aileleriyle yeni yılı karşılayan aşıklar da oldu. Tıpkı Tal Herzikowitzch’le Elif Boyner gibi. Tal Bey, anneannesi Lili Garih’in evinde girdi yeni yıla. Tal, annesi Dalya Garih, dayısı İzzet Garih eşi Roksi Garih ve çocuklarıyla Lili Hanım’ın Ortaköy’deki evinde karşıladı yeni yılı. Elif Boyner ise babası Cem Boyner’le Ayvalık’taki çiftlik evlerinde karşıladı yeni yılı.

Bikiniler Tülin’den

Solaryum merkezi Sun Vital, bir şube daha açtı. Ulus’taki yeni şubede solaryumdan epilasyona, cilt bakımından selülit tedavisine kadar birçok şeyi yaptırabiliyorsunuz. Bu açılış için Tülin Şahin özel olarak bikiniler tasarladı. Meslektaşları Nefise Karatay, Pınar Tezcan ve Özge Ulusoy da hem Sun Vital’i, hem de Tülin Şahin’in tasarladığı bikinileri tanıtmış oldu.
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI