Gündem Haberleri

GÜNDEM

  "Ne olur dayan kızım"

  Mustafa ÖZDABAK/İSTANBUL, (DHA)
  01 Aralık 2009 - 17:27Son Güncelleme : 01 Aralık 2009 - 17:28

  Nişanlısıyla tartışan kızının intihar ettiği haberini alan baba, kızını yerde yatarken görünce kahroldu... Gözyaşlarını tutamayan baba kızının başından bir an olsun ayrılmadı...

  İstanbul Beşiktaş'ta oturan 29 yaşındaki Yeliz K., saat 13.30'da telefonla konuştuğu nişanlısı ile tartıştı. İddiaya göre nişanlısı tartışma sırasında Yeliz K.'ya ayrılma kararını açıkladı.

  Balkona çıkan Yeliz K., korkuluk duvarının üzerine oturdu ve ayaklarını dışarı doğru sarkıttı. Durumu fark eden komşuları Yeliz K.'yı konuşarak ikna etmeye çalıştı. Komşularını dinlemeyen Yeliz K., kendisini 3. kat balkonundan boşluğa bıraktı ve düşerken alt kattaki çamaşır demirine çarptı. Hızı kesilen Yeliz K., komşularının gözleri önünde beton zemine çarptı. Komşuları hemen ambulansa ve Yeliz K.'nin babası Mustafa K.'ya haber verdi.

  BABA KIZININ BAŞINDAN BİR AN OLSUN AYRILMADI

  Kısa bir süre sonra gelen Mustafa K. kızının başucunda bir an olsun ayrılmadı. Gözyaşlarını tutamayan Mustafa K., komşularının getirdiği suyu kızına içirmeye, boynuna dökerek ferahlamasını sağlamaya çalıştı. Yeliz K., yaklaşık 40 dakika sonra gelen ambulansla Şisli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Yeliz K.’nın sağlık durumunun ciddiyetini koruyor.

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı