GeriSpor Ne olur bırakın
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ne olur bırakın

Fatih Akyel, dün sabah bonservisini almak için İspanya'ya giderken, R.Mallorca Kulübü Başkanı Alemany'e yazdığı mektupta, ‘‘Galatasaray'a dönmem için yardımcı olun’’ dedi.

Sezon başında İspanya'nın R.Mallorca takımına transfer olan ancak uyum sorunu yaşayan Fatih Akyel, G.Saray'a dönmek için gün sayıyor. Milli maç için geldiği İstanbul'dan dün sabah İspanya'ya giden ve G.Saray'ın isteği üzerine bonservisini bedava almak için uğraş veren Fatih, İspanyol kulübünün başkanı Mateu Alemany'e yazdığı mektupta, ‘‘Lütfen beni bırakın’’ dedi.

Milli futbolcu Fatih Akyel mektubunda şu ifadelere yer verdi: ‘‘Büyük ümitlerle geldiğim İspanya'ya bir türlü alışamadım. İstediğim ortamı bulamadım. Real Mallorca'da huzursuzum. Bu da motivasyonumu bozduğu için başarısız oluyorum. Ne olur beni anlayışla karşılayın, ülkeme ve eski kulübüm Galatasaray'a dönmem için yardımcı olun.’’

Fatih'in transferi için İspanya'ya giden Dışilişkiler Sorumlusu Mete Razlıklı dün yurda döndü ve konuyla ilgili olarak şunları söyledi: ‘‘Real Mallorca, bonservis ücreti istemiyor. Yalnızca Fatih'e verdikleri 1 milyon 200 bin doları geri istiyor. Bu konuyu yönetime ilettim.’’ Yöneticiler de milli oyuncuyu ödeme konusunda ikna ederse, transfer gerçekleşecek.

BATiSTA ÇELİŞKİSİ

G.Saray, G.Antepsporlu Batista'yı renklerine bağlamak için çalışmalarını sürdürürken, taraflar bu konuda çelişkili açıklamalar yapıyor. G.Antepspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Batista'nın G.Saray'a transferinin gerçekleşeceğini söyledi. Aybaba'nın bu sözlerine karşın G.Saray Teknik Direktörü Lucescu, Brezilyalı futbolcunun transferi konusunda henüz somut bir adım atılmadığını belirtti. G.Antepspor yönetiminin bu futbolcuyu 3 milyon dolardan aşağı bir rakama satmayacağı bildirildi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle