Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ne konuştular

Ali Yıldırım ve Şekip Mosturoğlu’nun, artan hakem hataları nedeniyle eleştirdikleri Mustafa Çulcu ile bir araya gelmesi ’sürpriz’ olarak değerlendirildi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
FUTBOL kamouyunun gündeminde yine Fenerbahçe-Futbol Federasyonu çekişmesi var. Önce, sarı lacivertli kulübün başkan vekili Nihat Özdemir Sakaryaspor’a 2-1 yenildikleri maçtan sonra zehir zemberek bir açıklama yapıp, "Aldığımız duyumlara göre Fenerbahçe aleyhine çalışmalar yapılmaktadır. Ama biz kurulan bütün oyunların altından kalkmasını biliriz" dedi. Ardından, sarı lacivertli yöneticilerin, Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy’un oğlu Saffet ile federasyon görevlisi Şükrü Yazıcıoğlu’nun hakem atamalarında etkili olduğuna inandıkları iddiası, dünkü Hürriyet’te yer aldı.

Herkes merak ediyor

Merkez Hakem Kurulu’nun hakem atamalarından sorumlu ismi Ali Aydın’ın bu iddialara cevap verdikten birkaç saat sonra, Fenerbahçe Kulübü’nden sürpriz bir atak geldi. Sarı lacivertli yönetimin önemli isimlerinden Ali Yıldırım ile Şekip Mosturoğlu, Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanı Mustafa Çulcu’yu makamında ziyaret etti. Şimdi futbol kamuoyu doğal olarak bu şok buluşmada neler konuşulduğunu merak ediyor. Fenerbahçeli yöneticiler daha bir gün önce yerden yere vurdukları MHK’nın başkanı Mustafa Çulcu’ya neler söylediler? Gerek Çulcu, gerekse Yıldırım ve Mosturoğlu, herhangi bir açıklama yapmadı.

FB: Hatalar konuşuldu

Fenerbahçe Kulübü’nün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada ise, görüşmede Turkcell Süper Ligi’ndeki hakem hatalarının konuşulduğu bildirildi. Açıklamaya göre Mosturoğlu ve Yıldırım, hakem hatalarının endişe verici boyutlara ulaştığına dikkat çektiler ve hakemlerin ligdeki tüm takımlara eşit mesafede ve önyargısız karar vermesi dileğinde bulundular.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler