« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ne kadar hata varsa hepsini yaptık

Rıza Çalımbay, “Sivasspor olarak yapılmaması gereken ne kadar hata varsa hepsini yaptık, yenilmemesi gereken ne kadar gol varsa rakip forvetlerden yedik” diye konuştu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
SİVASSPOR Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, “Yapılması gereken ne kadar hata varsa hepsini yaptık, yenilmesi gereken ne kadar gol varsa her türlü hepsini yedik. İnşallah bundan sonra onların hiçbiri olmayacak” dedi. Çalımbay, 3-2 mağlup oldukları Trabzonspor karşılaşmasında belki de antrenörlük hayatında en çok üzüldüğü maçı geçirdiklerini söyledi.

Trabzonspor maçında kendisini en çok üzen şeyin yedikleri goller olduğunu ifade eden Çalımbay, “Özellikle en son yediğimiz gol affedilir cinsten bir gol değil. Profesyonel bir takımın böyle goller yememesi lazım. Beni tek memnun eden şey ne olursa olsun maçın başından sonuna kadar takımın oyundan kopmaması” dedi.

Puanlarla buluşmalıyız

Oynadıkları oyununun karşılığını alamadıklarını söyleyen Çalımbay, “Oynadığımız oyununun biraz daha üstüne koymamız gerekiyor ve artık neticelerle, puanlarla buluşmamız gerekiyor. O yüzden de inşallah Eskişehirspor maçıyla iyi günlerimize başlamış olacağız. Oyuncularıma güveniyorum, inanıyorum. Çünkü çok kaliteli oyunculara sahibim. Her karşılaşma bizim için final niteliğinde. Puan kaybetme lüksümüz kalmadı” diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler