GeriFutbol Ne istifası Aykut!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ne istifası Aykut!

Ne istifası Aykut!
refid:15071529 ilişkili resim dosyası

“Daum’la devam” kararı çıkmasından sonra görevi bırakmanın eşiğine gelen Sportif Direktör Aykut Kocaman’ı Başkan Aziz Yıldırım’ın ikna ettiği öğrenildi.

FENERBAHÇE ile Christoph Daum arasındaki zoraki beraberliğin sıkıntıları ortaya çıkmaya başladı. Yönetimin, yola Alman hoca ile devam edileceğini açıklamasının ardından Aykut Kocaman krizi patlak verdi. Daum’la yapılan toplantının ardından “Yeni teknik direktörümüz Aykut Kocaman” açıklaması bekleyen sportif direktörün istifanın eşiğinden döndüğü öğrenildi.  Başkan Aziz Yıldırım’ın, “İstifa kararı da nereden çıktı? Bu tür şeyleri kafana takma. Sabırlı ol. Git kafanı dinle. Sorun birkaç gün içinde çözülür” diyerek Kocaman’ı ikna ettiği belirtildi.
Önceki gün yapılan görüşmede Başkan Aziz Yıldırım’ın Daum’a sözleşmesini feshetmesi için 3.5 milyon Euro teklif ettiği, ancak Alman hocanın bunu kabul etmediği ifade edildi.
Sağlık raporunda ısrar ediyorlar
Bu durum karşısında sinirlendiği ve toplantının yapıldığı odayı terk ettiği belirtilen Yıldırım’ın yakın çevresine, “Daum’a 3.5 milyon Euro’dan fazla para vermem. Kesin olarak göndereceğim. Sağlık raporlarının sonuçlarını bekliyorum. Eğer hiçbirinden sonuç alamazsam tüm parasını kendi cebimden öderim” dediği öğrenildi. Bu arada Fenerbahçe Yönetimi’nin Daum’un sağlık kontrolüne girmesi konusunda ısrarcı olduğu belirtiliyor.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle