« Hürriyet.com.tr
MENÜ

N'Diaye Fener'e göz kırptı

Fransa'nın Nancy Takımı'nda forma giyen Senegal asıllı orta saha oyuncusu Alfred N'Diaye, Fenerbahçe'ye sıcak bakıyor.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Futbolcunun Fransa'da yaşayan Türk menajeri Ali Bilecan, Radyospor'da Özgür Sancar'la Haber Özel Programı'nda yaptığı açıklamada N'Diaye'nin Fenerbahçe ve Türk futboluna sıcak baktığını söyledi. 

N'DİAYE: "TÜRKİYE'DE OYNAMAK BANA GURUR VERİR"

Ali Bilecan, "Fenerbahçe'den bir teklif almadık; ama kendisiyle kendisiyle konuştuk. Türkiye'de futbol oynamaktan gurur duyacağını söylemişti. Türkiye'den gelecek teklife değerlendirmek istiyor; fakat şu ana kadar Fenerbahçe'den teklif almadık, herhangi bir görüşmemiz de olmadı. Fenerbahçe'ye elbette sıcak bakıyor. Fenerbahçe'ye kim sıcak bakmaz ki?" dedi.  

FENERBAHÇE'YE KİM SICAK BAKMAZ Kİ; AMA ALMANYA VE İNGİLTERE'DEN CİDDİ TEKLİFLER VAR

N'Diaye'nin kulubüyle 2 buçuk yıllık daha sözleşmesi olduğunu hatırlatan Bilecan, "Nancy, bonservis ücreti için 3 ya da 3 buçuk milyon Eurodan aşağıya bir rakam istemez; fakat bu bu kulüplerin görüşüp çözeceği bir durum. Almanya'dan bir kaç takım ve İngiltere'den 2 takım N'Diaye'yi istiyor. Transferi, yazın da olabilir; 1 Şubat'tan önce de olabilir" diye konuştu. 

TOPU İYİ KULLANAN, GÜÇLÜ VE HIZLI BİR DEFANSİF ORTA SAHA OYUNCUSU

N'Diaye'nin Fransa Ümit Milli Takımı'nın formasını giydiğini belirten Ali Bilecan, "Alfred, Fransa'da çok güçlü, hızlı ve topu iyi kullanan bir oyuncu olarak tanınıyor, defansif orta saha oyuncusu" şeklinde konuştu.

Ali Bilecan, N'diaye için Fenerbahçe ya da diğer büyük Türk takımlarından teklif gelmesi durumunda buna sıcak bakacaklarını sözlerine ekledi.

 

 


Bunları da Beğenebilirsiniz