« Hürriyet.com.tr
MENÜ

NBA 3X Tour 29-30 Eylül'de İstanbul'da

National Basketball Association (NBA), takipçileri için Avrupa çapında interaktif bir deneyim sunan NBA 3X Tour’un 29-30 Eylül tarihlerinde İstanbul Caddebostan’da gerçekleştirileceğini duyurdu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

 Garanti Bankası™ tarafından sunulan NBA Europe Live’ın bir parçası olarak 5 Ekim’de Boston Celtics ile Euroleague’de mücadele eden Fenerbahce Ülker arasında yapılacak maç öncesi gerçekleşecek NBA 3X Tour’un açılışı Boston Celtics Dansçıları ile yapılacak.

Rekabetçi 3’e 3 basketbol ve eğlenceli interaktif etkinlikleri harmanlayan NBA 3X Tour, her yaştan hayranlarına ilk elden NBA deneyimi yaşama şansı sunuyor. Dört kişilik takımları 13 ile 17+ yaş aralığında bir araya getiren turnuva erkek, kadın tüm basketbol severleri katılım için bekliyor.

Dünya çapında binlerce ziyaretçiye NBA oyuncuları ve efsaneleriyle tanışma ve NBA heyecanını yaşama şansı sunan “Europe NBA 3X Tour” deneyimini İstanbul’a taşıdığımız için çok mutluyuz diyen NBA Türkiye Direktörü Naci Cansun turnuva hakkında şunları söyledi. “NBA Europe Live 2012’in hemen öncesinde NBA 3X’in İstanbul durağında, eğlenceli bir aile ortamında birbirinden farklı aktivitelerle, NBA hayranlarına benzersiz bir basketbol keyfi sunacağız.”

NBA 3X Tour kapsamında adidas, İstanbul'da gerçekleştirilecek iki günlük etkinliğe destek verecek. NBA 3X Tour’un Caddebostan durağından sonra NBA 2012/13 ön sezonu, Garanti Bankası™ tarafından sunulan NBA Europe Live’ın bir parçası olarak 5 Ekim’de 17 kez NBA Şampiyonu olan Boston Celtics ile beş kez Türkiye şampiyonu olan Fenerbahçe Ülker arasında yapılacak karşılaşma ile resmi olarak başlayacak.


Bunları da Beğenebilirsiniz