AYDIN HABERLERİ

Nazilli Belediyesi Yaz Kurslarına Damgasını Vurdu

IHA
11.07.2015 - 14:21Son Güncelleme :

NAZİLLİ BELEDİYESİ YAZ KURSLARINA DAMGASINI VURDU

IHA

Nazilli Belediyesi’nin birinci dönem yüzme kursuna katılan 70 öğrenci sertifikalarını Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın elinden aldı.
Nazilli Belediyesi tarafından Şehit Akın Kurtoğlu Yüzme Havuzunda, 16 Haziran’da start alan 1. dönem yüzme kursu tamamlandı. Kursa katılan 70 öğrenciye düzenlenen tören ile sertifikaları verildi. Öğrenci velileri ve yakınlarının da katıldığı sertifika töreninde 70 öğrenci sertifikalarını Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın elinden aldı.
Her geçen yıl yüzme kursuna artan ilgiden dolayı çok memnun olduklarını ifade eden Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık “Öğrencilerin yaz tatillerini faydalı bir şekilde geçirebileceği kurslardan biri olan Yüzme kursumuza olan ilgiden çok memnunuz. Her yıl kademeli olarak bir artış olmakta. 1. dönem yüzme kursunda daha şimdiden 70 öğrenci sertifikasını aldı. Ramazan Bayramından sonra Yüzme kursunun 2. Etabı başlayacak. Nazilli Belediyesi olarak, sosyal faaliyetlerde vatandaşların, gençlerin ve çocuklarımızın taleplerine ortam hazırlamak, destek vermek, sporun her dalına katkı sağlayarak, gençleri, çocukları spor etrafında birleştirmek, kaynaştırmak bizim görevimizdir. Kurslarımızdan sadece küçük çocuklarımız değil, gençlerimiz ve yetişkinlerimiz de faydalanabilirler. Engelli, maddi imkanı iyi olmayan çocuklarımız içinde belediyemiz tarafından düzenlenen diğer kurslar da dâhil olmak üzere ücretsiz faydalanma imkanı da var. Belediye olarak bizim öncelikli hedefimiz ve görevimiz bu aktiviteler ile geleceğimizin teminatı çocuklarımız kendine güvenen, sosyalleşmiş ve sağlıklı nesiller olarak yetişmesini sağlamaktır” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Aydın haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Aydın ilinden Nazilli Belediyesi Yaz Kurslarına Damgasını Vurdu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 11 Temmuz 2015 tarihinde saat 14 21’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Nazilli Belediyesi Yaz Kurslarına Damgasını Vurdu haberi güncellenecektir.

AYDIN NAMAZ VAKİTLERİ

16 Aralık 2017, Cumartesi
 • İmsak
  06:27
 • Guneş
  08:11
 • Öğle
  13:15
 • İkindi
  15:44
 • Akşam
  17:59
 • Yatsı
  19:31
Sayfa Başı