AYDIN HABERLERİ

Nazilli Belediyesi Eylül Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

IHA
05 Eylül 2015 - 18:13Son Güncelleme : 05 Eylül 2015 - 18:14

NAZİLLİ BELEDİYESİ EYLÜL AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

IHA

Nazilli Belediyesinin Eylül 2015 dönemi olağan Meclis toplantısının 1. Birleşimi 5393 sayılı kanunun 20 Maddesi gereğince Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirildi.
Belediye Başkan Vekili Erkin Özbek Başkanlığında Nazilli Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda yapılan Belediye Meclisi Toplantısında 9 Gündem Maddesi görüşüldü. Meclis Toplantısının ilk gündem maddesi olan Kadro Unvan değişikliği görüşülerek oy birliği ile karara bağlanırken ikinci gündem maddesi olan kadro ihdasına oy birliği ile karar verildi. Belediye meclis toplantısında üçüncü gündem maddesi olarak görüşülen Zafer Mahallesi 1029 adadaki imar durumu, görüşülerek oy birliği ile karara bağlandı. Meclis toplantısının 4. Gündem maddesi olan Dumlupınar Mahallesi 1201 ada 43 parselde kayıtlı taşınmazın kamulaştırılması için programa alınmasının bir sonraki meclis toplantısında gündeme getirilmesine oy birliği ile karar verildi. Beşinci gündem maddesi olarak görüşülen Sümer Mahallesi 1381 ada 47 parselin kamulaştırmasın yatırım programına alınmasına oy birliği ile karar verildi. Meclisin altıncı gündem maddesinde yer alan Aksu Mahallesi eski İmam Evinin Kuran Kursu yapılmak üzere İlçe Müftülüğüne tahsis edilmesine oy çokluğu karar verildi. Yedinci gündem maddesi olarak görüşülen Eski Ceza evi alanının hâsılat paylaşımı olarak ihale edilmesinin, bir sonraki meclis toplantısında görüşülmesine oy birliği ile karar verildi. Meclisin sekizinci gündem maddesinde Kalkınma Ajansları Proje ve Faaliyet Destekleme Yönetmeliği gereğince Belediye Başkanı. H.Haluk Alıcık’a yetki verilmesine oy birliği ile karar verildi. Belediye Meclisinde dokuzuncu gündem maddesinde Nezahat İçer‘in istifası ile boşalan İmar Komisyonu Üyeliğine Aysel Çimenin getirilmesine, oy birliği ile karar verildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Aydın haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Aydın ilinden Nazilli Belediyesi Eylül Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 05 Eylül 2015 tarihinde saat 18 13’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Nazilli Belediyesi Eylül Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi haberi güncellenecektir.

  AYDIN NAMAZ VAKİTLERİ
  20 Ağustos 2017, Pazar
  • İmsak
   04:36
  • Guneş
   06:21
  • Öğle
   13:23
  • İkindi
   17:07
  • Akşam
   20:04
  • Yatsı
   21:35
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı