AYDIN HABERLERİ

Nazilli Belediyesi Bozyurt Camisi Ve Sağlık Ocağını Onardı

IHA
16.10.2015 - 18:06Son Güncelleme : 16.10.2015 - 18:07

NAZİLLİ BELEDİYESİ CAMİ VE SAĞLIK EVİNİN BAKIMINI YAPTI

IHA

Rutin çalışmalarının yanı sıra okullar camiler gibi ortak kullanım alanlarında bakım ve iyileştirme çalışmalarına devam eden Nazilli Belediyesi, Bozyurt Mahallesi’ndeki cami ile sağlık ocağının bakım ve tadilat çalışmalarını tamamladı.
Nazilli Belediyesi tarafından geçtiğimiz ayda bakım tadilat çalışmalarına başlanan Bozyurt Camisi ve hemen yanında yer alan Sağlık Ocağı binasının bakım ve tadilatları tamamlanarak halkın hizmetine sunuldu. Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın Bozyurt mahallesine yaptığı ziyaret esnasında mahalle sakinleri tarafından camileri ile ilgili tadilat ve revizyon taleplerini belirtmelerinin ardından camide yapılması gereken çalışmalar için gerekli ön hazırlıklar yapılarak tadilata başlanmıştı. Camii ile birlikte hemen yanında yer alan sağlık ocağı binasının da boya badana ile diğer bakım ve tadilat çalışmalarına başlandı. Ağustos ayında başlayan çalışmalarda caminin Öncelikle eskiyen pencereleri yenilendi. Hemen ardından caminin boya ve badana işlemlerini de gerçekleştiren Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri cami yanında yer alan sağlık ocağı binasının da boya badana ile diğer bakım ve tadilat çalışmalarını da tamamlayarak halkın hizmetine sundu.
Camilerin İbadet ettiğimiz, Allah’ı çokça andığımız, birlikte dua ve yakarışta bulunduğumuz yerler olduğunu vurgulayan Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık Fen İşleri Müdürlüğünün yaptığı rutin işlerin yanında okul sağlık ocağı, camiler ve bunun gibi ortak kullanım alanlarında bakım ve iyileştirme çalışmaları yaptıklarını, yapmaya da devam edeceklerini belirterek; “Birlik ve beraberliğimizi pekiştirdiğimiz, aramızdaki sevgi saygı, kardeşlik ve dayanışma kültürünü geliştirdiğimiz kutsal mekânlardır. Camiler, içinde huzur bulduğumuz yerlerdir. Ezanlarımızın hiçbir zaman dindirilemeyeceği biz Müslümanlar için en değerli yapılar olan camilerimizi korumak temizlemek ve bakımını yapmak bizlerin görevidir. Mahalle sakinlerimiz camileri ile ilgili tadilat ve bakım talebini bize iletmelerinden hemen sonra çalışmaları başlattık ve tamamladık. Görevimizi yerine getirmeyi hatırlatan Bozyurt Mahallesi sakinlerine teşekkür ederim” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Aydın haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Aydın ilinden Nazilli Belediyesi Bozyurt Camisi Ve Sağlık Ocağını Onardı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 16 Ekim 2015 tarihinde saat 18 06’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Nazilli Belediyesi Bozyurt Camisi Ve Sağlık Ocağını Onardı haberi güncellenecektir.

  AYDIN NAMAZ VAKİTLERİ
  22 Eylül 2017, Cuma
  • İmsak
   05:12
  • Guneş
   06:49
  • Öğle
   13:12
  • İkindi
   16:38
  • Akşam
   19:15
  • Yatsı
   20:39
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı