Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Nazan Eckes'in favorisi Mondragon

Alman RTL televizyonunun başarılı Türk kökenli sunucusu Nazan Eckes, en sevdiği futbolcular arasında 1. FC Köln'ün kalecisi olan eski Galatasaraylı Faryd Mondragon'un bulunduğunu belirtti.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Nazan Eckes fotoğrafları

Eckes, 1. FC Köln kulübünün resmi dergisi “Geisbock Echo”yla yaptığı röportajda, Galatasaray takımına ailece sempati duyduklarını ve Mondragon'u oradan tanıdığını belirterek, “En sevdiğim oyuncular arasında Mondragon'u gösterebilirim” dedi.

“RTL Com.mit Award” adlı programın tanıtım filminin çekimleri için ilk kez Köln kulübünün tesislerine gittiğini ifade eden Eckes, “Orada hiç Köln maçına gitmediğimi söyledim. Tuhaf karşılandım doğrusu ve hemen Bayer 04 Leverkusen'e karşı oynanan maç için ailece davet aldım. Ailece bu maçı izledik, ben de ilk kez 1. FC Köln maçını tribünden izleme olanağına kavuştum” açıklamasını yaptı.

Yeni başlayacak programları için rahatsızlığı nedeniyle futbolu bırakan Ümit Özat ile bir tanıtım filmi çektiklerini kaydeden Eckes, “Tanıtım filminden sonra da Ümit ile temasımız sürüyor. O beni bir maça davet etmek istedi, ancak 1. FC Köln daha çabuk davrandı” dedi.

Eckes, 1. FC Köln'ün Bayer 04 Leverkusen'e karşı oynadığı karşılaşmada heyecanlandığını da belirterek, şöyle devam etti: “Tribünde yerimde duramadım. 'İleri, ileri' diye bağırdım. Bu ilk maçım oldu, ancak son maçım olmayacak. Bundan sonra vakit buldukça maçlara gideceğim. O zamanlar umarım yeneriz.”


Bunları da Beğenebilirsiniz