« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Naumoski'siz olmadı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Aydın Örs, Benetton yenilgisiyle Final Four'un kapısından dönülmesinde Makedon oyuncunun sakatlığının büyük payı olduğunu belirtti. Örs, ‘‘Her şeye rağmen takımımla gurur duyuyorum’’ dedi.

Bu yıl da Final Four'un kapısından dönen Efes Pilsen'in başarılı Coachı Aydın Örs, şanssızlığına yanıyor. Benetton ile oynanacak çeyrek final karşılaşmalarına 2 gün kala takımın beyni konumundaki Naumoski'nin sakatlanmasını bir antrenörün hayatında yaşayacağı en büyük talihsizlik olarak niteleyen Örs, ‘‘Ancak her şeye rağmen büyük bir mücadele veren oyuncularım ve takımımla gurur duyuyorum’’ dedi.

Naumoski'nin eksikliğini son maçta fazlasıyla hisettiklerini söyleyen Örs, ‘‘İkinci yarının başında hücumda oyun kurmakta zorlandık. Bu da bizi gereksiz bir paniğin içine soktu. Eğer Naumoski olsaydı, bu turu geçer ve Final Four'a giderdik. Bunu bir mazeret olarak söylemiyorum ama bu bir antrenörün başına gelebilecek en büyük talihsizlik. Sonuçta tüm gücümüzü ortaya koyduk mücadele ettik ama başaramadık’ dedi.Bunları da Beğenebilirsiniz