İZMİR HABERLERİ

Narlıdere Kent Konseyi Hizmet binasına kavuştu

DHA
31.03.2016 - 12:56Son Güncelleme :
DHA

Narlıdere Belediyesi Narlıdere Kent Konseyi'ne Narlıdere Atatürk Kültür Merkezi'nde verdiği bina törenle açıldı.

Narlıdere Belediyesi Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleştirilen açılış törenine Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, Narlıdere Kent konseyi Başkanı Mükerrem Demir, Kent konseyi birliğine bağlı diğer üye birlik başkanları ve yöneticiler katıldı. Narlıdere Kent konseyi başkanı Mükerrem Demir, Kent konseylerinin görevinin merkezi yönetimi, yerel yönetimi, meslek kuruluşları ve sivil toplumu ortaklık anlayışı ile buluşturmak olduğunu söyledi.

Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, Narlıdere Kent konseyi hizmet binası açılış töreninde Kent Konseylerinin Belediyeler için çok önemli mekanizmalar olduğunu söyledi. Batur “Kentlerde yaşayan insanlarımızın hayatlarını kolaylaştırmaya çalışan mekanizmalardır. Belediyelere yapacağı çalışmalarda yol gösterecek olan önemli çalışmalarda bulunan kent konseyleri en önemli sivil toplum oluşumlarıdır. Kent konseyleri eğer makul bütçelerle oluşacak projelerle gelirlerse o projeleri hayata geçirmek çok daha kolay olacaktır. Hizmet binası olmadan çok başarılı işler gerçekleştiren Konsey başkanımız ve ekibi bugün açacağımız hizmet binası ile birlikte daha verimli ve üretken bir şekilde çalışacaklarına inanıyor, hizmet binamızın hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Konuşmaların ardından Narlıdere Kent konseyi hizmet binası açılışı gerçekleştirildi. Hizmet binasının gezilmesinin ardından İzmir Kent Konseyleri birliği üyesi konseylerin katıldığı toplantı gerçekleştirildi.

İZMİR (DHA)

foto

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Narlıdere Kent Konseyi Hizmet binasına kavuştu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2016 tarihinde saat 12 56’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Narlıdere Kent Konseyi Hizmet binasına kavuştu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı