MANİSA HABERLERİ

Narkotimler Manisa'da nefes aldırmıyor

DHA
30.03.2016 - 18:48Son Güncelleme :
DHA

MANİSA İl Emniyet Müdürlüğü bünyesindeki narkotimler, okul çevrelerinde uyuşturucu satıcılarına göz açtırmıyor. Hem okul önlerinde hem de çevresindeki kafeler ile kahvehanelerde sık aralıklarla denetim yapıyor.

Manisa İl Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucu İle Mücadele Şube Müdürlüğü bünyesindeki narkotimler, okul çevrelerindeki denetimleri sürüyor. Üç ay önce kurulan narkotimler, ilk olarak okul çevresindeki kahvehaneler ve kafelerde şüpheli şahıslar üzerinde kimlik sorgulaması yaptı. Özellikle gençlerin yoğun olduğu bölgelerdeki kahvehaneleri tek tek gezen görevliler, daha sonra Ticaret Meslek Lisesi'nde okul çıkışı öğrencilere, uyuşturucu maddelerin sakıncaları ve şüpheli şahıs gördüklerinde neler yapmaları gerektiği konusunda bilgilendirmeler yaptı.

Emniyet yetkilileri, denetimlerin süreceğini belirtti.

İlker KILIÇASLAN / MANİSA, (DHA)

FOTOĞRAF

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Narkotimler Manisa'da nefes aldırmıyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2016 tarihinde saat 18 48’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Narkotimler Manisa'da nefes aldırmıyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı