Narkotik Şube’de Tarkan şarkıları

28 Şubat 2010 - 00:00Son Güncelleme : 27 Şubat 2010 - 16:45

Uyuşturucu kullandığı gerekçesiyle gözaltına alınan megastar Tarkan, Narkotik Şube’ye getirildiği dakikalarda bir sürprizle karşılaştı. Bazı polislerin bilgisayarlarında yüksek sesle şarkılarını dinlediğini gören Tarkan, polislere tebessüm etti.

GÖZALTINDAKİ TARKAN'A BİR VALİZ EŞYA GELDİ

TARKAN'IN EVİNE NARKOTİK BASKINI / WEB TV 

VALİ GÜLER'DEN TARKAN AÇIKLAMASI / WEB TV    

TARKAN BU EVDE GÖZALTINA ALINDI / FOTO-GALERİ    

ÜNLÜLER EN ÇOK KOKAİN YÜZÜNDEN CEZAEVİNE GİRDİ- Foto-galeri

ÜNLÜLERİN BİTMEYEN KABUSU UYUŞTURUCU- Foto-galeri

ÜNLÜ AKTÖRÜN KARİYERİNİ DE UYUŞTURUCU BİTİRDİ- Foto-galeri      

GEÇEN perşembe gece yarısı 23.30’da Beykoz Ömerli’deki çiftlik evinde gözaltına alınan ve evinde 12.5 gram esrar bulunan Tarkan, kapıdan içeri girdiğinde Narkotik Şube’nin bilgisayarlarında şarkıları yankılanıyordu. Bazı polisler çalışma odalarının bilgisayarlarında yüksek sesle Tarkan dinliyordu. Şaşkınlık yaşayan Tarkan, polislere tebessüm etti ve polislerin dinlenme odasına alındı.
 ,
Tedavi olacağım            

Tarkan Tevetoğlu, narkotik dedektifleriyle sohbeti sırasında uyuşturucuyu bırakmak için tedavi olacağını belirtti. Tarkan, “Esrarı kimden aldın?” sorusuna, “Esrar benim değil, şoförümün. Ben kokain kullanıyorum” yanıtını verdi. Polisler Tarkan’a uyuşturucunun zararlarıyla ilgili bilgi verdi, tedavi olursa uyuşturucuyu bırakabileceğini anlattı. Tarkan da “Uyuşturucu kullandığım için pişmanım. Tedavi olarak bırakmak istiyorum. Uyuşturucudan kurtulmak istiyorum” dedi.

Sekiz saat ifade verdi

Altı aylık telefon ve fiziki takipte uyuşturucu kullandığı belirlenen Tarkan’ın, ifadesi önceki akşam alınmaya başlandı. Zaman zaman çay ve kahve molasının verildiği ifade yaklaşık sekiz saat sürdü. Tarkan’la ilgili suçlamanın, diğer dokuz kişinin ifadesinin alınmasından sonra netlik kazanacağı belirtildi.

General muamelesi devam etti

Tarkan, Narkotik Şube’deki ikinci gecesini de Balyoz Operasyonu’nda gözaltına alınan emekli generaller gibi polis dinlenme odasında başında bir polis memuruyla geçirdi. Üzerindeki kıyafetleri ağabeyi Hakan Tevetoğlu’nun getirdiği kıyafetlerle değiştirdi. Akşam yemeğinde pizza yedi. Sabah peynir, zeytin, reçel ve çaydan oluşan kahvaltısını yaptı. Kahvaltıdan sonra kahve ikram edildi. Dün sabah erken saatlerde emniyetten gizlice çıkarılarak sağlık kontrolünden geçirildi. Tarkan ve diğer dokuz kişinin, pazartesi günü İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’na sevk edilmesi bekleniyor.

Alman basını haberi böyle verdi

Dünya yıldızı gözaltında

Ünlü yıldız Tarkan, Alman gazetelerine de haber oldu. Almanya’nın en çok satan gazetesi Bild, gözaltı haberini “Türk polisi dünya yıldızını gözaltına aldı” başlığı ile verdi. Alman Süddeutsche Zeitung Gazetesi, “Tarkan’a suçlama” başlığı ile verdiği haberinde, “Tarkan Türkiye’nin en ünlü müzisyeni” yorumunu yaptı. Spiegel Online ise, “İstanbul’da düzenlenen geniş çaplı uyuşturucu baskınında tanınmış Türk pop sanatçısı Tarkan gözaltına alındı. Tarkan, uyuşturucudan yakalanan ilk Türk müzisyeni değil” bilgisine yer verdi.FRANKFURT

Narkotik Şube’de Tarkan şarkıları 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları { Toplam 29 Yorum }
 • B T 28.2.2010 10:11:16
  Çocuklara örnek olan şahısların uyuşturucu kullanmalarını KINIYORUM. Tarkan'a veya herhangi birine, konumundan dolayı ayrıcalık gösteren tüm devlet memurlarını da KINIYORUM. Bu zat bir suç işlemiş ise, tüm diğer insanların gördüğü muameleyi görmelidir! Hukuk devleti bunu gerektirir!AYRIMCILIĞA HAYIR
 • hasan murat yavaş 28.2.2010 10:02:50
  bunca seni seven gençlere iyi örnek oldun tebrikler mega star
 • Yusuf İNCE 28.2.2010 09:58:35
  Hiç Mi ! Hiç Şaşırmadın Doğrusu . . .
 • BANDIRMA bindokuzyüzondokuz VAPURU 28.2.2010 09:46:17
  Bu ne hizmet?''Sadrazamın sol bekimi''Tarkan?Neden ayrımcılık yapılır,Bazıları nezarethanede, beyefendi Svitte sorgulanıyor.İşte delili kimin 1nci, kimin 2nci sınıf hatta 3ncü sınıf vatandaş olduğu!!!!! Kimse bana aksini inandıramaz.
 • Emin Baysa 28.2.2010 09:43:17
  Deniz Seki gibi bunuda hapse atacaksin,, Nedir bu kardesim unlulerin vurdum duymazligi.. tabiki herseyden doyum aliyorlar.Para pul sohret sonra sasiyorlar... insanin boyle maddelere bagimli olmasi onu aciz bir insan oldugunu gosterir.. Tedavi olacakmis.. olsanda fark etmez.. artik.. Yazik megastar
 • can çam 28.2.2010 09:35:47
  ya anlamıyorum tarkan kimdir nedir devlet adamımıdır ? hayır? generalmidir?hayır sanatçımıdır bence hayır? eee o zaman uyuşturucu bagımlısı bir şarkıcıya nedir yapılan bu muamele ben veya siz sıradan bir vatandaş olarak aynı şekilde yakalansak yine pizza söylermi ,başucumuzda telsizle beklerlermi::)
Sayfa Başı
HaberlerSeyahatdizifragmanGezginmevlid kandilimevlid kandili ne zamanmevlid kandili hangü günrebiülevvel ayı