« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Nani'nin yeni adresi ya Atletico ya Inter

Portekiz basını, Çin kulüplerinden cazip teklifler alan Fenerbahçeli Nani'ye Atletico Madrid ve Inter'in talip olduğunu öne sürdü.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe’deki geleceğinin ne olacağı merakla beklenen Luis Nani hakkında son dönemde birçok spekülasyon ortaya atıldı.

Portekiz basınından bu konuda çok önemli bir iddia geldi. Yıldız oyuncu şu anda sadece kalan maçlara motive olmuş durumda ve Fenerbahçe’de son derece mutlu.

Ancak talipleri de sürekli menaceriyle temas halinde. Başarılı futbolcunun Portekiz medyasındaki arkadaşlarına göre Nani eğer Fenerbahçe’den ayrılırsa, önünde iki adres var: Atletico Madrid ve Inter Milan...

ÇİN'E GİTMEK İSTEMİYOR
Yıldız futbolcunun menacerine bu iki kulüpten de ciddi bir teklif geldiği ve Trabzonspor maçının ardından İstanbul’da Fenerbahçeli yöneticilerle buluşup bu teklifleri ileteceği kaydedildi. Sarı-Lacivertli yönetim, 20-25 milyon Euro arası bir bedelle Nani’yi Çin’e satmak istiyor.

Başarılı oyuncu ise Avrupa’nın üst düzey bir liginde futbol hayatına devam etmeyi planlıyor. Bu nedenle Portekizli futbolcu, Atletico Madrid ve İnter’den gelen teklife sıcak bakıyor. Nani’nin sözleşmesindeki özel madde gereğince bu iki kulüp de 8 milyon Euro’lık bedelle transferi tamamlama şansına sahip. Bu noktada önemli olan unsur, Fenerbahçe Yönetimi ile Nani’nin takımda kalıp kalmama konusunda anlaşma sağlamaları.

HAZİRANDAN ÖNCE BİTECEK
Mevcut gelişmeler ışığında Nani’nin, ayrılma kararı alması halinde yeni sezonda Atletico Madrid ya da İnter Milan forması giymesine kesin gözüyle bakılıyor. Her iki takım da EURO 2016’dan önce 29 yaşındaki oyuncuya imza attırmak istiyor.

Bunun nedeni, Nani’nin turnuvada üst düzey bir performans sergilemesi halinde başka kulüplerin de devreye girerek oyuncunun piyasasının yükselmesi ihtimali. Çağrı Davran

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz