« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Nani için çılgın teklif!

Portekiz'in tek spor kanalı olan Sport TV, Nani transferinin ardından Türkiye Ligi maçlarını yayımlamak için harekete geçti.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe'de Nani'nin gelişi tam bir karnavala dönüştü. Sarı-lacivertli ekip UEFA Kupası'nda yarı finale kaldığında bile takımı bu kadar fazla taraftar havalimanında karşılamamıştı. Bu karşılama töreni Nani'nin üzerine ekstra yük de bindirdi.

Peki bu durum Portekiz'de nasıl yankılandı? Publico gazetesinden arkadaşımız Matheus ilginç bir değerlendirmede bulundu. Matheus, "Nani'nin geliş görüntülerini izledik. İnanamadık. Aramızda, 'Nani Fenerbahçe'yi şampiyon yaparsa neler olur?' acaba diye konuştuk. Ama hatırlıyorum. Quaresma'da Türkiye'ye geldiğinde benzeri görüntüler olmuştu. Umarım Nani'nin Türkiye macerasi Q7 gibi hayal kırıklığı ile bitmez" şeklinde konuştu.

NANI TÜRK FUTBOLUNU PORTEKİZ'E TAŞIYOR
Öte yandan Nani'nin Fenerbahçe'ye transferi Portekiz'de Türk futboluna olan ilgiyi katladı. Ülkenin tek spor kanalı olan Sport TV'nin, Türkiye Ligi maçlarını yayımlamak için atağa kalktığı belirtildi. Abola gazetesi İtalya ve Fransa Ligi maçlarının yayın haklarını elinden kaçıran Spor TV'nin anlaşma yapmak için görüşmelere devam ettiğini yazdı. (Milliyet)

Nani için çılgın teklif KADIKÖY'DE NANI ŞOV!


Bunları da Beğenebilirsiniz