« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Naim kapalı gişe

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Halterin en büyüğü olarak kabul edilen sporcumuzun Sydney Olimpiyatları'nda ki müsabakalarının biletleri şimdiden tükendi. Herkes Naim'in dördüncü defa olimpiyat şampiyonu olup olamayacağını merak ediyor.

GÖZLER ONDA

SYDNEY Olimpiyatları'nda tüm gözler Naim Süleymanoğlu'nda.. 3.5 yıl aradan sonra tekrar podyuma dönen Cep Herkülümüz'ün, dördüncü olimpiyat şampiyonluğu için çıkacağı podyumundaki biletleri şimdiden tükendi. Olimpiyat köyünde herkes, yarın Halil Mutlu ile birlikte Sydney'e gelecek olan Naim'i konuşuyor.

KORKUYORLAR

Naim'in dördüncü olimpiyatında alacağı sonuç merakla beklenirken, Çinli, Hırvat ve Bulgar rakipler ise kafiledekilerin ağızlarını arayıp, sporcumuzun Ankara'da kaldırdığı kiloları, sır gibi saklanan haltercimizin durumunu öğrenmeye çalışıyor ama bunda başarılı olamıyorlar.

HALİL'E TAM PUAN

Sporcularımız da bu sorulara düşük kilolar vererek Cep Herkülü'nün rakiplerine tuzak hazırladı. Otoriteler, Sydney'de Naim Süleymanoğlu ile birlikte Halil Mutlu fırtınasının da eseceği görüşünde birleşirken, ikinci cep herkülümüz Mutlu için daha şimdiden şampiyon gözüyle bakılıyor.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler