KÜTAHYA HABERLERİ

Nafi Güral: Şikayet Ve Umutsuzluk Yok, Daima Olumlu Düşünmeliyiz

IHA
04.09.2015 - 00:32Son Güncelleme :

NAFİ GÜRAL DAN ZİYARET

IHA

Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Nafi Güral, şikayet etmek ve umutsuz olmak yerine, olumlu düşüncelerle, sorunların nasıl çözülebileceğine dair çalışma yapılması gerektiğini ifade etti.
Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Yönetim Kurulu, Çiniciler Çarşısında faaliyet gösteren üye işletmelerin yetkililerini ziyaret ederek, sektörel görüşme ve istişarelerde bulundu.
Ziyaret heyetinde, KUTSO Meclis Başkanı İsmet Özotraç, KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Nafi Güral, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Y.Yazaroğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Karaaytaç, Ali Kongu, Harun Yurdagül yer aldı.
Kütahya Çiniciler Çarşısı’nda faaliyet gösteren üyeleri, işyerlerinde ziyaret eden KUTSO heyeti, yaklaşık 30 kişilik üye grubuyla, görüşme ve istişarelerde bulundu. Güncel sosyal ve ekonomik konuların da değerlendirildiği ziyarette, üyelerin sektörel sorunları ve çözüm önerileri müzakere edildi.
Yapılan görüşmelerde KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Nafi Güral, KUTSO’nun her meslek grubunda olduğu gibi, çini sektöründeki üyelerinin de yanında olduğunu, sorunların tespit edilerek, çözüm üretilmesine yönelik çalışmaları yapmaya hazır bulunduğunu belirtti.
Güral, sadece üye olanlarla değil, çini sektöründe yer alan tüm işletmeler ile birlikte çalışılması gerektiğini ifade ederek, uzun vadede Kütahya çiniciliğinin bir çatı altında toplanmasının önemli olduğunu vurguladı.
İş dünyasına yönelik tecrübe ve tavsiyelerini de paylaşan Güral, şikayet etmek ve umutsuz olmak yerine, olumlu düşüncelerle, sorunların nasıl çözülebileceğine dair çalışma yapılması gerektiğinin altını çizdi. (EFE)

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kütahya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kütahya ilinden Nafi Güral: Şikayet Ve Umutsuzluk Yok, Daima Olumlu Düşünmeliyiz hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 04 Eylül 2015 tarihinde saat 00 32’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Nafi Güral: Şikayet Ve Umutsuzluk Yok, Daima Olumlu Düşünmeliyiz haberi güncellenecektir.

  KÜTAHYA NAMAZ VAKİTLERİ
  19 Kasım 2017, Pazar
  • İmsak
   05:58
  • Guneş
   07:41
  • Öğle
   12:56
  • İkindi
   15:33
  • Akşam
   17:51
  • Yatsı
   19:22
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı