Gündem Haberleri

  Müzikholde laf atma dehşeti

  Hasan ÖRNEKOĞLU / İSTANBUL
  12.02.2006 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Bahçelievler’de,Erdal Çoban ile Aydın Duran, eğlenmek için gittikleri müzikholde çalışan kadınlara laf atan iki kişi ile tartıştı. Müzikholden atılan bu kişiler, daha sonra gelerek iki arkadaşı kurşunladı. Saldırganlar otomobille kaçarken çalışan kadınlar öldürülen müşterileri için ağladı.

  ULUBATLI Hasan Mahallesi, Gülhatmi Sokak’ta bulunan Milano Müzikhol’de alkol alarak eğlendikleri belirtilen 28 yaşındaki Erdal Çoban ve 37 yaşındaki Aydın Duran ile ayrı bir masada oturan iki kişi arasında, saat 03.30 sıralarında, çalışan kadınlara laf atıldığı iddiası ile tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine müzikhol çalışanları isimleri henüz belirlenemeyen iki kişiyi dışarı çıkardı.

  Yarım saat sonra geri dönen bu kişilerden biri, 9 mm çapındaki tabanca ile masada oturan Çoban ile Duran’a ateş etti. İki arkadaş kanlar içinde yere yuvarlandı. Saldırganlar ise plakası tam olarak alınamayan gri renkli Renault Megane otomobille kaçtı.

  Müzikholde çalışan kadınlar, sık sık geldikleri için samimi oldukları Çoban ve Duran’ın gözleri önünde vurulması üzerine şoka girdiler. Kadınlardan biri olay yerinde can veren Aydın Duran’ın başına gelerek ağladı. Polis sinir krizi geçiren kadınları güçlükle yatıştırdı. Nefes aldığı belirlenen Erdal Çoban da kaldırıldığı Bakırköy’deki Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yaşamını yitirdi. Müzikholde yaptığı araştırmada 1 adet tabanca ile 6 adet boş kovan bulan polis, otomobille kaçan kişileri yakalamak için çalışma başlattı.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı