Teknoloji Haberleri

TEKNOLOJİ

  Müzik festivali GNCFEST başlıyor

  Hürriyet Haber
  02 Eylül 2014 - 12:26Son Güncelleme : 02 Eylül 2014 - 12:28

  Pharrell Williams, Rita Ora ve INNA gibi dünya yıldızlarının yanı sıra Türkiye’de gençlerin gözdeleri arasında yer alan Manga, Mabel Matiz ve Model’i ağırlamaya hazırlanan GNCFEST, aynı zamanda interaktif kurgularıyla eğlence ve teknolojiyi bir araya getiriyor.

  7 Eylül Pazar günü İTÜ Stadyumu’nda düzenlenecek festivalde gnçtrkcll uygulamasına sahip olanlar Model’in ilk şarkısını seçecek; Manga’nın solisti Ferman’ın kıyafetini belirleyecek; festivale özel geliştirilen uygulama sayesinde festival kalabalığında arkadaşlarını kolayca bulabilecek.

  Tüm gün sürecek festivalde “Happy” şarkısı ile bu senenin hit’ine imza atan Grammy ödüllü şarkıcı Pharrell Williams, İngiliz şarkıcı, söz yazarı ve oyuncu Rita Ora, Romanyalı şarkıcı INNA, performanslarıyla tüm gençlik etkinliklerinin vazgeçilmezi Manga, son dönemin en iyi çıkış yapan isimlerinden Mabel Matiz ve son yılların en başarılı rock müzik gruplarından Model sahne alacak.

  Buna göre gnçtrkcll'in yeni mobil uygulamasını cep telefonlarına Apple Store veya Google Play’den indiren gnçtrkcll’liler festivalin akışına yön vermenin keyfini yaşayacak. Festivalin interaktif uygulamaları sayesinde mobil uygulamaya sahip gnçtrkcll’liler;

  Model’in hangi şarkıyla sahneye çıkacağına karar verecek;
  Manga’nın solisti Ferman’ın sahneye hangi renk kıyafetle çıkacağını belirleyecek;
  Festival ışıklarını yönlendirebilecek;
  Tuvaletteki yoğunluk durumunu uzaktan kontrol edebilecek;
  Festival alanında arkadaşlarını kaybedenler istedikleri bir rengi seçip telefonlarını havaya kaldırdıklarında birbirlerini kolayca bulabilecek.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı