« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Mutu'da ters köşe

Galatasaray Mutu'yu transfer edecek mi? Bu konuda en yetkili isimlerden biri olan Rumen oyuncunun menajeri Giovanni Becali herkesi ters köşeye yatırdı, çelişkili açıklamalar yaptı!

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Mutu’nun menajeri Giovanni Becali İtalya’da bir basın toplantısı düzenledi ve Fiorentina ile ipleri kopan oyuncusunun durumu hakkında önemli açıklamalar yaptı.

Galatasaray’a transferi gündemde olan oyuncunun durumunu öğrenmek için 9 Rumen gazetecinin de takip ettiği basın toplantısında, Lig TV Roma temsilcisi Dündar Keşaplı da yer aldı.

Keşaplı toplantıda Becali’ye “Mutu Galatasaray’a geliyor mu?” sorusunu yöneltirken, G.Saraylılar’ın cevabını merakla beklediği bu sorunun yanıtı “olumsuz” oldu. Ancak Becali daha sonra bir açık kapı bıraktı.

TOPLANTIDA "TRANSFER ZOR" DEDİ

Galatasaray’ın Mutu’yu istediğini ve defalarca görüşme gerçekleştirdiklerini belirten Becali, bu sabah Başkan Adnan Polat’la bir görüşme yaptığını da kaydederken, rakamda analaşamadıklarını kaydetti. Mutu'nun ücretinin İstanbul ekibince yüksek bulunduğunu kaydeden ünlü menajer, Hagi'ye oranla Polat'ın transfere daha soğuk baktığını kaydetti.

Mutu’nun G.Saray’a büyük bir katkısının olabileceğini belirten ve “Hagi’ye kalsa Mutu yarın idmana çıkar” diyen Becali, Rumen teknik adamın çok istemesine rağmen Rumen yıldızın Galatasaray’a gelmesini bu şartlar altında zor olduğunu kaydetti.

TOPLANTIDAN SONRA "GÖRÜŞMELER HENÜZ BİTMEDİ" DEDİ

Ancak Becali toplantının hemen ardından Keşaplı'yla özel bir görüşme gerçekleştirdi. Keşaplı'nın yanına gelen Becali, Galatasaray yönetimiyle görüşmelerinin bitmediğini, önümüzdeki günlerde yeniden masaya oturacaklarını söyledi.

Başkan Adnan Polat'ın kendilerini TT Arena Stadyumu'nun açılışına davet ettiğini ifade eden Becali, görüşmeler konusunda açık kapı bıraktı ve 1 hafta içinde anlaşma sağlanabileceğini ifade etti.

Becali'nin Fiorentina'da yaşanan karışık ortam nedeniyle basın toplantısında net ifadeler kullanmaktan kaçındığı iddia edildi.

Bu arada Mutu, İtalya dışında bir takıma giderse kulübüne bonservis bedeli ödenmeyecek.

 

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz