« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Mutluyum, gitmiyorum

Mourinho tarafından Chelsea’ye götürüleceği konuşulan Sneijder, “Ne olacağını bilemeyiz ama ben Türkiye’den çok memnunum” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

WESLEY Sneijder, yeniden Chelsea’nin başına geçen Jose Mourinho’nun kendisini Londra ekibine transfer edeceği yönündeki haberlerle ilgili bir açıklama yaptı. Hollandalı yıldız, “Mourinho beklenen bir tercih yaptı. Bu uzun zamandır bilinen ve kendisiyle de konuştuğumuz bir konu. Zaten onunla iletişimim Inter’den sonra da hiç kopmadı. Onunla birçok şey paylaşıyoruz. Açıkçası bir oyun kurucuya ihtiyacı var mı? Bilmiyorum, gerçekten bunu bilmiyorum. Futbolda neyin olacağını asla bilemeyiz ama ben Türkiye’de olmaktan dolayı çok mutluyum” şeklinde konuştu.

GELECEK DAHA İYİ OLACAK

G.Saray formasıyla yarım sezonda şampiyonluk kazandığı ve Şampiyonlar Ligi’nde çeyrek final oynayarak iyi bir başlangıç yaptığı hatırlatılan Sneijder, “R. Madrid’e karşı ilk maçta kötüydük. Bu yüzden eleyemedik” ifadelerini kullandı. Gelecek sezonla ilgili fikri sorulan Hollandalı oyuncu, “Yabancı sayısını düşürmemiz de gerekebilir. Bu biraz zorlayacak. Ancak gelecek sezonun bu yıldan çok daha iyi olmasını bekliyorum” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler