Mutlu Son İçin Kadınlara Tek İpucu

Hürriyet Haber
26.05.2010 - 15:55 | Son Güncelleme: 26.05.2010 - 17:08

Samsung buzdolabı alan herkese, çamaşır makinesi hediye!

Beyaz atlılar, beyaz yatlılar, çok katlılar... Hemen her kadının hayalindeki muhteşem üçlü... Üçünden bir tanesi ‘mutlu son’ için yeterli diye düşünen hanımlar -aslında biz de öyle düşünüyoruz- , sıradaki haberimiz tam size göre!

Takvimlerinizde 30 Mayıs 2010 tarihini çizin ve hemen ardından söyleyeceklerimizi dikkatlice dinleyin. Evlere beyaz atlı servisimiz henüz olmasa da belki de bu yılın en büyük promosyon olayını sizlerin ayağına kadar getiriyoruz. Bu yaz mutfaklarınız ve çamaşırlarınız hakettiği ilgiyi bulsunlar diye Samsung unutulmayacak bir kampanya başlattı. Samsung Buzdolabı alan herkese Çamaşır Makinesi hediye! Durun hemen koşmayın, aşağıdaki detaylara bir göz atın ve 2010 yazının bu fırsatını kesinlikle kaçırmayın!

30 Mayıs 2010 tarihine kadar; 476 It INOX buzdolabı , 6 kg çamaşır makinesi, Beyaz No-Frost buzdolabı, 7 kg çamaşır makinesi hediyeli! Üstelik 5 yıl da garantili! (2 yıl garanti ücretsiz +3 yıl için ekstra ücret 40TL+KDV)

Hangi erkeğin yanında promosyonu ve bir de 5 yıl garantisi var ki? O yüzden beyaz atlı prense değil beyaz eşyanın prensine evlerinizde yer açın.

Kampanya detayları hakkında bilgi edinmek için de aşağıdaki linki tıklamayı unutmayın!   
Etiketler:

    Sayfa Başı