MERSİN HABERLERİ MERKEZ HABERLERİ

'Mutlu kadınlar' için ortak projeler başlayacak

DHA
02.03.2018 - 15:09Son Güncelleme :
DHA

MERSİN, (DHA) - MERSİN Girişimci İşadamları Derneği (GİAD) Kadınlar Kurulu Başkanı Nazan İzol ve kurul üyeleri, Barosu Başkanı Ali Er'i makamında ziyaret ederek kadınlara yönelik projeler hakkında çalışmalar yaptı.
Mersin Barosu Kadın Hakları Merkezi Başkanı Ayfer Baydar'ın da bulunduğu ziyarette, kadınlara yönelik ortak sosyal sorumluluk projelerinin hayata geçirilmesi için fikir alışverişinde bulunuldu. Kadına yönelik şiddetin her geçen gün arttığını ve kadınların haklarını yeterince bilmediğini ifade eden Başkan Er, "Baro Kadın Hakları Merkezimiz ve GİAD Kadınlar kurulunun, kadınlarımızın şiddetin önlenmesi, hukuki boyutları ve haklarının bilinmesinin yanı sıra, sosyal hayata katılımlarının artmasına yönelik ortak çalışmalarda yer almaktan büyük mutluluk duyuyoruz" dedi.
Kadın Hakları Merkezi Başkanı Baydar ise, "İlgili kurumlarla ve sivil toplum örgütleriyle ne kadar birlik olup çalışırsak, kadınlarımızın toplumumuzdaki refah düzeyi o kadar çok yükselir, kadınlarımızın toplumumuzda daha mutlu, bilinçli ve başarılı olmalarını sağlarız" diye konuştu.
Ziyaret, hatıra fotoğraflarının çekilmesinin ardından son buldu.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Merkez haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Merkez haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde 'Mutlu kadınlar' için ortak projeler başlayacak haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı