« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Mutlu değiller

Jean Tigana, başarı için birkaç ekstra oyuncusunun olmasını çok istediğini söylerken, "Bazı oyuncularım mutlu değil. Yönetim kalmamı istiyor" dedi.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME

Çok sakat var

Beşiktaş Teknik Direktörü Jean Tigana, "Birkaç ekstra oyuncum olsaydı, bu benim için daha iyi olurdu" dedi. Daha fazla seçeneğe ihtiyaçları olduğunu belirterek, "Birkaç ekstra oyuncum olsaydı, bu daha iyi olabilirdi benim açımdan. Daha rahat olurduk. 4 oyuncumuz gitti. Belki 5. veya 6.’sı da gidecek. Bazı oyuncularım mutlu değiller. Bu futbolcu topluluğunu bu durumda idare etmek lazım. Sakat oyuncularımız var.

Önce para

Bu nedenle çok fazla seçeneğim olmadığını söylüyorum" diye konuştu. Erciyesspor beraberliğine üzüldüğünü kaydeden Tigana, "İstediğimiz seviyeye ulaşmak için daha çok çalışmalıyız" dedi. Transferler ve yönetimin para politikasıyla ilgili olarak da şunları söyledi: "Fransa’da başarılı gençleri hiçbir kulüp bırakmaz. Eğer bunları almak istiyorsanız finans konusunu ön plana çıkarmalısınız.

Oyuncu istedim

Eğer elimdeki kadronun seviyesinde olamayacak gençleri almak söz konusu ise gerek yok. Ben ilk etapta genç Türk oyuncu istedim" dedi. Fransız teknik adam, şunları söyledi: "Burada çok mutluyum. Çok büyük paralara patlayabilecek büyük oyuncular istemedim. G.Saray, F.Bahçe’ye karşı mücadele edebileceğimiz bir kadro için bir şeyler istedim. Bir şeyler yaratabileceğimi gördükten sonra sözleşmeyi imzalayacağım."


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler