« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Müthiş iddia

F.Bahçe'nin eski yöneticisi Selim Soydan, Milan'dan ayrılan Fatih Terim'in Avrupa'nın iki büyük kulübünden teklif aldığını açıkladı. İspanyol basını Terim'in Barcelona ile görüştüğünü doğruladı...

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Gizli görüşme

Fenerbahçe'nin eski yöneticisi Selim Soydan, önceki akşam atv'de yayınlanan ‘‘Bizim Stadyum’’ programında müthiş bir iddiayı ortaya attı. Soydan, Fatih Terim'in Milan'dan ayrıldıktan 15 gün sonra biri İspanyol olmak üzere iki büyük kulüpten teklif aldığını ve görüşmelerin gizlice sürdüğünü söyledi.

İki dev kulüp

Soydan, ‘‘Terim, Milan'a gideceğini de son güne kadar açıklamamıştı. Yine aynı strateji içinde. Ben bir Fenerbahçeli olarak, Galatasaraylılardan daha çok bu camiayı tanıyorum. Terim şu anda karar aşamasında. Kısa sürede transferi için karar verecek. Avrupa'nın iki dev kulübünden biriyle anlaşacak’’ diye konuştu.

Barça yolunda

Soydan'ın ortaya attığı bu iddiları İspanyol gazetecilerde doğruladı. İspanyol basınından alınan bilgilere göre Fatih Terim'in Barcelona ile temas halinde olduğu öğrenildi. Ligde istikrarsız günler geçiren Katalan ekibinin teknik heyette değişiklik yapmak istediği ve Terim'e teklif götürdüğü iddia edildi.

Bunları da Beğenebilirsiniz