Ege Haberleri

  Musti Karşıyaka'yı salladı

  Hürriyet Haber
  18.09.2013 - 01:16 | Son Güncelleme:

  YENİ maxi Single'ı ile müzik listelerine hızlı bir giriş yapan ünlü şarkıcı Mustafa Sandal, İzmir'in Karşıyaka İlçesi'nde verdiği konserle binlerce kişiyi coşturdu.

  BP sponsorluğunda, bir ay boyunca farklı kentlerde sahne alacak olan pop müziğin ünlü ismi Mustafa Sandal, turnenin ilk konserinde, İzmir'in Karşıyaka İlçesi'ndeki Bostanlı Rekreasyon Alanı'nı dolduran binlerce hayranına unutulmaz bir gece yaşattı. Karşıyaka Belediyesi'nin katkılarıyla gerçekleşen konserde, yepyeni şarkılarıyla hayranlarının karşısına çıkan Sandal, enerjisi ile de göz doldurdu.
  Konser arasında sahneye gelerek, Mustafa Sandal'ı Karşıyaka'da ağırlamaktan dolayı mutlu olduklarını söyleyen Belediye Başkanı Cevat Durak, Musti'ye Karşıyaka Spor Külübü taraftarlarının sloganı ‘Kaf Kaf’ı da çektirdi. Alanı dolduran 50 bin kişi de, uzun bir süre, slogana eşlik etti. Başkan Durak'ın Sandal'a hediye ettiği “I Love Karşıyaka” maketi ise, en büyük alkışı seyircilerden aldı.
  Karşıyakalılar'a unutulmaz bir gece yaşatan Mustafa Sandal'ın konseri öncesinde ise, alanı dolduran binlerce kişi, ünlü aranjör Ozan Çolakoğlu'nun DJ performansıyla eğlendi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı