« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Mustafa Pektemek'in annesi: Seni böyle görmeye dayanamıyorum

Trabzonspor maçında sakatlanarak kariyerindeki 11. sakatlığını yaşayan Beşiktaşlı Mustafa Pektemek'in annesi, oğluna şok bir talepte bulundu: "Seni böyle görmeye artık dayanamıyorum! Para sağlığından önemli değil. Futbolu bırak!

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Milliyet'in haberine göre; Konya’da oynanan Beşiktaş-Trabzonspor karşılaşmasında Belkalem ile çarpıştıktan sonra kanlar içinde yerde kalan Mustafa Pektemek’in annesinin sabrı tükendi...

Tüm sakatlıklarında oğlunun refakatçiliğini üstlenen fedakar anne, 4 saatlik bir ameliyat geçiren oğlundan beklenmedik bir şey istedi:

Mustafa Pektemekin annesi: Seni böyle görmeye dayanamıyorum

“Şanssızlık yakanı bırakmıyor. Daha kötü bir şey olmasından korkuyorum. Seni böyle görmeye artık dayanamıyorum. Kazanacağın para sağlığından önemli değil. Bundan sonra futbol oynama!”

MUSTAFA PEKTEMEK, RIDVAN DİLMEN'İN İZİNDEN GİDİYOR

Bu arada kulüp doktoru Ertuğrul Karanlık, başarılı santrforun ameliyatının son derece başarılı geçtiğini ve durumunun iyi olduğunu söyledi.

Mustafa Pektemekin annesi: Seni böyle görmeye dayanamıyorum

Karanlık, “Birkaç gün daha hastanede kalması gerekiyor. Ameliyatın büyüklüğü, ne kadar ciddi bir sakatlık yaşandığını gösteriyor. Kalıcı bir sakatlık ve hasar bulunmuyor. Beyninde ve gözünde bir problem yok" diye konuştu.

Mustafa Pektemekin annesi: Seni böyle görmeye dayanamıyorum


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler