Teknoloji Haberleri

TEKNOLOJİ

  Mustafa Koç Instagram'da fotoğraf paylaşmaya başladı

  DHA
  06 Temmuz 2015 - 09:10Son Güncelleme : 06 Temmuz 2015 - 09:10

  İşadamı Mustafa Koç, sosyal paylaşım sitesi Instagram’da fotoğraflarını @mustafavkoc adresinden paylaşmaya başladı.

  Afrika’da çektiği vahşi hayvan fotoğrafları ile sergi de açan Mustafa Koç Instagram’da izleyenlerinin huzuruna hem hobileri hem de ailesiyle çıktı. Kızı Esra’nın Koç Lisesi mezuniyet töreninde çekilen fotoğraflarını paylaşan iş adamı, eşi Caroline’ninde kendi kadrajından fotoğrafları paylaştı.

  Hobileriyle ünlü iş adamı, dalgıçlık, pilotluk ,fotoğraf sanatçılığı, golf derken şimdi de Instagram’da aktif bir biçimde görülmeye başlandı. Bir ara kırmızı rujlu dudaklara dokunan bir el fotoğrafı da yayınlayan Koç, veto alınca bu resmi geri çekti ve böylece sansürle tanıştı.

  Yoğun iş hayatına rağmen her fırsatta yeni bir hobi ile ortaya çıkan iş adamı belli ki Instagram’ı da çok sevdi. Yaptıklarını ,kendi kontrolündeki bir platformda sunmaktan çok da mutlu olduğunu anlaşılan Mustafa Koç geniş bir yelpazede paylaşımlarını sürdürecek gibi görünüyor.

  Çektiği estetik değeri yüksek, kalitesi profesyonelliği ile orantılı fotoğrafları , ilginç kadrajlarla sunan yelpazeye ayrıca videolarda eklemeye başladı.

  Esra’nın mezuniyet töreninde eşi Caroline Koç’un çektiği karelere de yer veren Mustafa Koç yakın plan yüz ifadelerinde öyle bir zamanı yaşamaktan ne çok mutlu olduğunu da paylaşımcılarına gösterdi.

  Yakın zamanda hızlı ama kontrollü kilo vererek çok daha iyi bir görünüm kazanan iş adamının bu estetik farkındalığını da yeni çekilen fotoğraflarla sergilendiği gözlendi. Ünlü iş adamının yakın zamanda çok daha geniş bir yelpazede ve belki iş hayatından,yeni yatırımlardan fotoğraf ve videoları da paylaşacağı sanılıyor.

  Koç’un @mustafavkoc adresi ile sisteme girişi ile birlikte medya kuruluşları da onu hızla takibe aldılar. Ana kaynağından fotoğraflar alınması ve birebir kullanılması gazetecilerin de hoşuna gitti.

  Etiketler: Mustafa Koç , instagram
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı