ERZURUM HABERLERİ

Mustafa Ilıcalı: “1 Kasım Milat Olsun”

IHA
31.10.2015 - 14:20Son Güncelleme :

ILICALI HINIS'TA

IHA

AK Parti Erzurum Milletvekili adayı Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı, seçim çalışmalarını Hınıs, Karaçoban ve Karayazı ilçelerinde sürdürdü.
Hınıs, Karaçoban ve Karayazı, ilçelerini ziyaret eden Mustafa Ilıcalı, vatandaşlarla bir araya gelip 1 Kasım seçimlerinin önemini anlatıp destek istedi. Ilıcalı, “Birlik, beraberlik ve kardeşliğimizi muhafaza ettiğimiz sürece Allah’ın izniyle istikrarımz daim olacak. AK Parti iktidarının Türkiye için yepyeni bir dönemin başlangıcı olacaktır. 1 Kasım Milat olsun Milli yatırımlar, büyük projeler devam etsin” dedi.
İlçe esnafını ile görüşen Ilıcalı, esnafın görüşlerini aldı, AK Parti iktidarında esnafa yönelik iyileştirme konusunda gereken desteğin verildiğini belirtti. Her sektörde güçlü bir ekonomi için siyasi istikrar gerektiğini söyleyen, Ilıcalı, AK Parti’nin seçim beyannamesinde yer alan esnafa yönelik vaatlerini sıraladı.
Ilıcalı "Esnafa 30 bin lira faizsiz kredi desteği. Emek yoğun sektörlerde, sembolik bir kira bedeliyle, Anahtar teslimi karşılıksız fabrika binası yapılacak. Yemde ve gübrede KDV kaldırılacak. Genç çiftçilere, proje karşılığı 30 bin lira karşılıksız hibe. Sera modernizasyonu için faizsiz kredi. Seralara elektrikte, ticarethane yerine sulama suyu fiyatı uygulanacak" diye konuştu.
“Oyuncaksız Çocuk Kalmasın” kampanyası başlatan Ilıcalı, ziyaret ettiği ilçelerde çocuklara oyuncaklar dağıtarak yüzlerini güldürdü.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Erzurum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Erzurum ilinden Mustafa Ilıcalı: “1 Kasım Milat Olsun” hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Ekim 2015 tarihinde saat 14 20’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Mustafa Ilıcalı: “1 Kasım Milat Olsun” haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı