« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Mustafa hocam söz şampiyonuz

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçeli futbolcular Denizli'ye garanti verdi

Sarı lacivertliler idman öncesinde tek tek kapısını çalıp, hocalarına şampiyonluk sözü verdi. Denizli futbolcularının bu jesti karşısında oldukça duygulanırken, Yozgat maçının çıkış olacağını söyledi.

Tepki göstermedi

Ligin ilk 5 haftasında 2 mağlubiyet alarak başarısız bir tablo çizen Fenerbahçeli futbolcular, Beşiktaş maçından sonra Teknik Direktör Mustafa Denizli'ye söz verdi. Maçtan sonra hiç bir futbolcusuna tek kelime bile tepki göstermeyen Denizli, ilginç bir jest ile karşılaştı.

Mahcubuz hocam

İdmandan bir saat önce Samandıra Tesisleri'ne gelen sarı lacivertliler tek tek Mustafa Denizli'nin kapısını çalıp, ‘‘Hocam, sana karşı mahçubuz. Bundan böyle senin için oynayacağız. bize karşı tutumun ve davranışına teşekkür ediyoruz. Söz veriyoruz şampiyon yapacağız’’ dediler.

Destek sürüyor

Yönetimin ve camianın da sahip çıktığı Denizli bu gelişmeden sonra bir hayli sevinçliydi. Dün akşamki idmanda futbolcularıyla şakalaşmaya başlayan Denizli, Y.Yozgat maçıyla çıkışın başlayacağını ve taraftarların artık takımı alkışlayacağını söyledi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler