« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Mustafa Denizli: Emenike devre arasında Fenerbahçe'den ayrılır

Hürriyet yazarı Mustafa Denizli, Gaziantepspor maçında Emre Belözoğlu ve taraftarla tartışan Nijeryalı futbolcunun devre arasında takımdan ayrılacağını iddia etti...

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe-Gaziantepspor maçında Emmanuel Emenike ile Emre Belözoğlu arasında yaşanan gerginliğe, sarı lacivertlilerin eski teknik direktörü ve Hürriyet yazarı Mustafa Denizli çarpıcı bir yorum getirdi. Karşılaşma sonrasında Lig TV'de pozisyonu değerlendiren Denizli, Nijeryalı futbolcunun sezonu tamamlayamadan takımdan ayrılacağını iddia etti.

İşte Mustafa Denizli'nin Emenike sözleri....

"Emenike sezonu Fenerbahçe'de tamamlayamaz. Tecrübelerime dayanarak konuşuyorum, söylüyorum. Emenike devre arasında Fenerbahçe'den ayrılır. Emenike, Saracoğlu'nda artık oynayamaz. Yani rahat bir şekilde oynayamaz. Bunu çok iddialı bir şekilde söylüyorum. Selçuk İnan da ıslıklandı ama o Arena'ya çıkar ve yeniden rahatça oynayamaz. Emenike, Fenerbahçe'den ayrılacaktır. Bu Sow ve Diego tartışmasından farklı. Sow, Diego'ya cevap veriyor. Emenike, Fenerbahçe kaptanına laf söylüyor. O kaptanlık bandını takanın sana laf söyleme hakkı var. Emenike orada sadece 'Tamam kaptan' diyebilirdi. Fazla üzerine gitmek istemiyorum ama gelirken geliş imzası varsa o hareket gidiş imzasıydı."


Bunları da Beğenebilirsiniz