MUŞ HABERLERİ

Muş'ta kitep okuma etkinliği

DHA
30.03.2017 - 09:33Son Güncelleme :
DHA

Yusuf Özgür BÜLBÜL MUŞ, (DHA) MUŞ Alparslan Üniversitesinde (MŞÜ) Kütüphaneler Haftası kapsamında "Kitabını Alda Gel" okuma etkinliği düzenlendi.



Kütüphaneler Haftası dolayısıyla düzenlenen etkinliğe katılım beklentinin üzerinde oldu. Üniversite kampüsünde bir araya gelen çok sayıda öğrenci ve akademik personel yarım saat kitap okudu. Kitap okuyanlar ayrıca kendi aralarında hediyeleşti. Muş Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat, kişilerle kitap alışverişinde bulunmanın önemine dikkat çekti. Polat, "Okumak insanın ufkunu açar, herkesin okuması lazım. Buradan tüm öğrencilere tavsiye ediyorum kütüphaneler haftası kapsamında bulunuyoruz ama okumamız bir tek burayla sınırlı kalmasın, her zaman okuyalım" diye konuştu



Etkinlik, Rektör Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat’ın kütüphaneden en çok kitap alan Fen Edebiyat Fakültesi 4'üncü sınıf öğrencisi Şükrü Yeşiltepe, idari personelden Senem Yonca Elgin ve akademik personel Rukiye Işık'a hediye vermesi ile sona erdi. Etkinlikle katılımcılara çikolata ikram edildi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Muş haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Muş ilinden Muş'ta kitep okuma etkinliği hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2017 tarihinde saat 09 33’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Muş'ta kitep okuma etkinliği haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı