DÜZCE HABERLERİ

MÜSİAD Genel Başkan Vekili Özdemir Düzce'de

AA / Tayyip Hoşbaş
29.02.2016 - 16:51Son Güncelleme :
AA / Tayyip Hoşbaş

DÜZCE (AA) - Müstakil İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkan Vekili Nazım Özdemir, Türkiye genelindeki dernek şubelerinin fiziksel anlamda konumlarının iyileştirildiğini söyledi.

MÜSİAD tarafından hazırlanan Satınalma Müdürleri Bileşik Endeksinin (SAMEKS) şubat ayı sonuçlarının açıklandığı toplantıya katılan Özdemir, daha sonra derneğin Düzce temsilcilik binasını ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Özdemir, Düzce şubesinin yaptığı projelerle örnek olduğunu belirterek, "Türkiye genelinde dernek şubelerimizin fiziksel anlamda konumlarını iyileştiriyoruz. Arkadaşlarımız da çalışmalarında başarı kaydediyorlar. Düzce şubemiz bu anlamda hem iyi yere sahip hemde ciddi proje ve çalışmalara imza atıyor. Daha iyi çalışmalar yapacaklarına inanıyorum. Arkadaşlarıma çalışmalarında başarılar diliyorum" diye konuştu.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren MÜSİAD Düzce Şube Başkanı İsmail Çakmak ise "Başkanımız şubemizi ziyaret ederek çalışma alanımızı inceledi. Hayırlı işlerde birlikte olacağımızın sözünü verdik" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Düzce haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Düzce ilinden MÜSİAD Genel Başkan Vekili Özdemir Düzce'de hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Şubat 2016 tarihinde saat 16 51’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça MÜSİAD Genel Başkan Vekili Özdemir Düzce'de haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı