KASTAMONU HABERLERİ

MÜSİAD, Eylül Ayı Toplantısını Gerçekleştirdi

IHA
07.09.2015 - 17:04Son Güncelleme :

MÜSİAD Kastamonu Şubesi, Eylül ayı toplantısını gerçekleştirdi.

IHA

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kastamonu Şubesi, Eylül ayı istişare toplantısını Mevlana Konağı’nda gerçekleştirdi.
MÜSİAD Genel Merkez Yurtiçi Teşkilatlanma Komisyonu 3. Bölge Başkanı ve MÜSİAD Denetleme Kurulu Başkanı Bilal Kanter ile MÜSİAD Sinop İl Başkanı Ahmet Hilmi Gökmen’in de katıldığı toplantıda, Kastamonu’ya ve bölgeye yapılması planlanan bazı projeler görüşüldü.
MÜSİAD Kastamonu Şube Başkanı Oğuz Fındıkoğlu, katılımlarından dolayı Kanter ve Gökmen’e teşekkür ederek, bundan sonraki süreçte ikili ilişkileri daha da güçlendirerek çalışmalara devam edeceklerini söyledi.
Fındıkoğlu, “Şehrimizin seçkin işadamlarının MÜSİAD çatısı altında birleşmesinden doğan güç sayesinde çok ortaklı yatırımlar kapsamındaki çalışmalarımız devam etmektedir. Bu çalışmalarımızda bölgemizde bulunan başta MÜSİAD Şubemiz olmak üzere tüm şubelerimizle istişare içerisindeyiz. Ayrıca bize her konuda destek olan genel merkez yetkililerine de huzurlarınızda teşekkür etmek istiyorum. Hedefimiz, öncelikle ilimize kazandırılacak olan ekonomik bir güç ve toplumsal fayda yaratacak çalışmalardır. Birlikteliğimizden doğacak güç ile bu hedeflerimize ulaşacağımıza inanıyorum” dedi.
“BÖLGESEL İŞ ORTAKLIĞINA HAZIRIZ”
Bu güzide kadroyla Kastamonu’nun girişimcilerinin en iyi noktaya geldiğini ifade eden MÜSİAD Sinop İl Başkanı Ahmet Hilmi Gökmen ise, bölgesel iş ortaklığına hazır olduklarını belirterek, kardeş şube olarak Kastamonu’nun sorunlarına her zaman çözüm ortağı olacaklarını kaydetti.
“ÇOĞUNLUK DEĞİL, ETKİN OLMAK ÖNEMLİ”
Kastamonu’ya daha önce de bir kaç defa geldiğini ve özellikle doğasına hayran kaldığını ifade eden MÜSİAD Genel Merkez Yurtiçi Teşkilatlanma Komisyonu 3. Bölge Başkanı ve MÜSİAD Denetleme Kurulu Başkanı Bilal Kanter de, Kastamonu’nun kültürel ve tarihi yapısının çok zengin ve güçlü olduğunu belirtti.
Kastamonu’nun bölge olarak çalışma yaptıkları ilk duraklarından biri olduğunu aktaran Kanter, MÜSİAD’ın artık bölgesinde üstünlük sağlayan bir kuruluş olduğuna dikkat çekti. Bunun sebebinin çoğunluk ve kalabalık olma değil, aktif ve etkin bir çalışmanın sonucu olduğunu belirten Kanter, şöyle konuştu:
“Birliktelikle sermaye ve vizyonlarımızı da ekleyerek daha verimli olmak için çalışma yapıyoruz. Bu da Anadolu’daki ticaret erbabı için umut verici bir başlangıç oldu. Bireysel mücadele yerine birliktelik içerisinde çalışmalar yapmaya başladık.”
Bazı illerden örnek veren Kanter, buralarda MÜSİAD’ın başlattığı girişimler ile toplumsal fayda sağlandığını, ekonomik bir güç ve istihdam yaratıldığını ifade etti. Konuşmaların ardından gündem maddeleri görüşülerek, karara bağlandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kastamonu haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kastamonu ilinden MÜSİAD, Eylül Ayı Toplantısını Gerçekleştirdi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 07 Eylül 2015 tarihinde saat 17 04’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça MÜSİAD, Eylül Ayı Toplantısını Gerçekleştirdi haberi güncellenecektir.

KASTAMONU NAMAZ VAKİTLERİ
23 Kasım 2017, Perşembe
 • İmsak
  05:49
 • Guneş
  07:35
 • Öğle
  12:43
 • İkindi
  15:11
 • Akşam
  17:28
 • Yatsı
  19:03
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı