KONYA HABERLERİ

MÜSİAD’dan Kombassan’a 4 Ödül

IHA
06.08.2015 - 11:14Son Güncelleme :

KOMBASSAN FİRMALARINDAN KOMBASSAN KAĞIT VE KOMYAPI'NIN ÖDÜLLERİNİ KOMBASSAN YÖNETİM KURLU BAŞKANI HAŞİM ŞAHİN, EKONOMİ BAKANI NİHAT ZEYBEKÇİ VE KKTC EKONOMİ, SANAYİ VE TİCARET BAKANI SUNAT ATUN'UN ELİNDEN ALDI.

IHA

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Konya Şubesi’nin Ödül Programında ilk bin başarılı şirket arasında yer alan Kombassan firmalarına ödülleri verildi.
MÜSİAD Konya Şubesi’nde gerçekleştirilen Ödül Programı’na, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi, (KKTC) Ekonomi, Sanayi ve Ticaret Bakanı Sunat Atun, Konya Valisi Muammer Erol, Konya Milletvekilleri, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, oda başkanları, bürokratlar, iş adamları ve çok sayıda davetli katıldı.
Ödül Programında, İstanbul Sanayi Odası’nca belirlenen ilk bin sanayi kuruluşu arasında yer alan şirketlere ödülleri verildi. Kombassan Grubundan; Kombassan Kağıt, Komyapı, Kompen ve Komgıda ödül alan şirketler arasında yer aldı. Kombassan Yönetim Kurulu Başkanı Haşim Şahin’de konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Ülkemizde ekonomi ve sanayideki istikrarla bağlantılı olarak sağlanan ivmenin tekrar devamını diliyoruz. Her zaman olduğu gibi içerisinden geçtiğimiz bu hassas dönemden ülkemizin ve üreticimizin güçlenerek çıkacağına inanıyoruz. Bu kapsamda 2014 yılı Türkiye’nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listesinde 5 şirketle yer almaktayız. Genel listede yer alan şirketlerimizin ortalaması bir önceki yıla göre 49 sıra öne çekilmiş, üretimden net satışlarda ise % 22,2 lik bir artış sağlanarak önemli bir başarı elde edilmiştir. Ciromuzun önemli sayılabilecek yüzde 30’a yakın bir kısmını ihracattan elde etmekteyiz. Bu başarıda katkısı bulunan tüm yönetici ve çalışanlarımız ile MÜSİAD üyesi şirketlerimizi tebrik ediyorum” dedi.
Kombassan firmalarından Kombassan Kağıt ve Komyapı’nın ödüllerini Kombassan Yönetim Kurulu Başkanı Haşim Şahin, Kompen ve Komgıda’nın ödüllerini Kombassan Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erol Kaya, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi ve (KKTC) Ekonomi, Sanayi ve Ticaret Bakanı Sunat Atun’un elinden aldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Konya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Konya ilinden MÜSİAD’dan Kombassan’a 4 Ödül hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 06 Ağustos 2015 tarihinde saat 11 14’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça MÜSİAD’dan Kombassan’a 4 Ödül haberi güncellenecektir.

KONYA NAMAZ VAKİTLERİ

12 Aralık 2017, Salı
 • İmsak
  06:06
 • Guneş
  07:49
 • Öğle
  12:54
 • İkindi
  15:24
 • Akşam
  17:39
 • Yatsı
  19:11
Sayfa Başı