ÇORUM HABERLERİ

MÜSİAD Çorum Şubesi’nden İftar Yemeği

IHA
02.07.2015 - 15:54Son Güncelleme :

MÜSİAD ÇORUM ŞUBESİ TARAFINDAN İFTAR YEMEĞİNDE YENİ ÜYE ALİ İLKER TOSUN'A ROZETİ AK PARTİ ÇORUM MİLLETVEKİLİ İLKSEN CERİTOĞLU TARAFINDAN TAKILDI

IHA

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Çorum Şubesi tarafından iftar yemeği verildi.
Büyük Otel verilen iftar yemeğine Çorum Valisi Ahmet Kara ve eşi Mesude Kara, AK Parti Çorum milletvekili İlksen Ceritoğlu Kurt, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Yabacıoğlu, MÜSİAD Çorum Şube Başkanı M. Ahmed Köksal, AK Parti Çorum İl Başkanı Rumi Bekiroğlu ve MÜSİAD üyeleri katıldı.
MÜSİAD Çorum Şube Başkanı M. Ahmed Köksal, bir Ramazanı ayını daha milletçe birlik, beraberlik ve huzur içinde kardeşçe geçirdiklerini belirterek, “Bu Ramazanı da bizlere yaşattığı için Allah’a şükrediyoruz. Ramazan hepimizin bildiği gibi barış, rahmet, mağfiret, huzur ve dayanışma duygularının zirve yaptığı bir ay. Bu ramazanın da birlik ve beraberliğimizin pekişmesine vesile olacağına inanıyorum. Ayrıca şuanda bölgemizde ve dünyanın her coğrafyasında akan kan ve gözyaşının sona ermesini diliyorum” dedi.
İŞADAMLARININ OLMADIĞI BİR ŞEHİRDE KALKINMADAN SÖZ EDİLEMEZ
7 Haziran seçimlerinin ardından ilk programının MÜSİAD’ın iftarı olduğunu açıklayan AK Parti Çorum milletvekili İlksen Ceritoğlu Kurt ise, iş dünyasını önemsediklerini belirterek, iş adamlarının olmadığı bir şehirde kalkınmadan bahsedilemeyeceğini söyledi.
İşadamı olmanın büyük bir marifet olduğunu dile getiren Kurt, bu ülkeye, Çorum’a katma değer sağlayan, taş üstüne taş koyan herkesin yanında olduklarının altını çizdi.
MÜSİAD hem ülkedeki sivil toplum kuruluşları arasında hem de iş dünyasında yapılacak tüm çalışmalarda farkını her zaman ortaya koyduğunu dile getiren Kurt, ürettiği projelerle, ülkeye faydalı çalışmalar yaptığını söyledi.
İş dünyasının üyelerini bir araya getiren MÜSİAD ailesine teşekkür eden Vali Ahmet Kara ise, “Burada olmaktan dolayı mutluyum. Çünkü burada milli işadamları ve milli sermayeyi görüyorum. İnanıyorum ki iş adamlarımız gelecekte daha büyük başarılara imza atacak. Ekonomide yeni modeller geliştirerek Türkiye’ye örnek olacaklar” ifadelerini kullandı
YENİ ÜYELERE ROZET
Konuşmaların ardından MÜSİAD’a üye olan iş adamları Mustafa Kılıç ve Ali İlker Tosun’a üyelik rozetleri Vali Ahmet Kara ve milletvekili İlksen Ceritoğlu Kurt tarafından takıldı.
Rozet töreninin ardından Vali Kara ve milletvekili Kurt, yeni üyelere başarı dileklerinde bulundular.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çorum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çorum ilinden MÜSİAD Çorum Şubesi’nden İftar Yemeği hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 02 Temmuz 2015 tarihinde saat 15 54’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça MÜSİAD Çorum Şubesi’nden İftar Yemeği haberi güncellenecektir.

ÇORUM NAMAZ VAKİTLERİ

11 Aralık 2017, Pazartesi
 • İmsak
  05:59
 • Guneş
  07:46
 • Öğle
  12:45
 • İkindi
  15:07
 • Akşam
  17:21
 • Yatsı
  18:57
Sayfa Başı