GAZİANTEP HABERLERİ

MÜSİAD Başkanı Çelenkt’en Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı

IHA
28.10.2015 - 14:18Son Güncelleme :

MÜSTAKİL SANAYİCİ VE İŞ ADAMLARI DERNEĞİ BAŞKANI ÇELENKT’EN CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

IHA

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Gaziantep Başkanı Mehmet Çelenk, Cumhuriyet’in 92. kuruluş yıl dönümünü nedeniyle yayımladığı mesajda, bölge halkının 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı.
MÜSİAD Başkanı çelenk yayımladığı mesajda Türkiye’nin dünya’da güçlü ve saygın bir edinmesi nedeniyle 92. kuruluş yıl dönümünün daha onurlu kutlandığını ifade etti. Mesajında birlik ve beraberlik çağrısında da bulunan Çelenk, “Bugün Cumhuriyetimizin 92. yılını Türkiye’nin dünyada çok daha güçlü ve saygın bir yer edinmesinin onurunu paylaşarak kutluyoruz” dedi. Mehmet Çelenk, kutlama mesajında “Bugün Cumhuriyetimizin 92. yılını Türkiye’nin dünyada çok daha güçlü ve saygın bir yer edinmesinin onurunu paylaşarak kutluyoruz. "Tarihimizde yaşadığımız tecrübelerimizi değerlendirdiğimizde, bugün yaşanan sorunları ve krizleri aşabilmenin yolunun birlik, beraberlik ve çok çalışmaktan geçmekte olduğu aşikardır. Belirlenen hedeflerimize ulaşmak ve ülkemizde kalıcı istikrarı sağlayabilmek adına, ülkemize ve kendimize güvenmeli, daha fazla çalışmalı ve gayret göstermeliyiz. Ancak kendi içinde tek vücut olmuş, bölgesinde de güçlü bir ekonomiye sahip bir Türkiye’nin, tüm bölge ve dünya ülkelerine örnek olacağı, güven vereceği ve liderlik yapacağı unutulmamalıdır. Türkiye Cumhuriyeti, milletimizin devletiyle bir bütün olarak, demokratik anlayış ve olgunluk seviyesini her geçen gün yükselten, ekonomik anlamda olduğu kadar toplumsal barış ve güven anlamında da bölgesinin ve dünyanın parlayan yıldızı olarak öne çıkan bir büyük devlet olarak Cumhuriyet bayramının 92’inci yılını en içten duygularla kutluyoruz" ifadelerine yer verdi.
Çelenk, Atatürk ve Cumhuriyet’in kurulmasında emeği geçen tüm istiklal kahramanlarını rahmet ve şükranla andıklarını ifade etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gaziantep haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gaziantep ilinden MÜSİAD Başkanı Çelenkt’en Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 14 18’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça MÜSİAD Başkanı Çelenkt’en Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı